Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

JOHN w Atlanticu

patronat TerazTeraz
powrót
JOHN w Atlanticu
JOHN NT Live

30 kwietnia o 20:30 w Kinie Atlantic odbędzie się pokaz sztuki „John”, udostępnionej w ramach projektu National Theatre Live, realizowanego na całym świecie przez Narodowy Teatr Wielkiej Brytanii.

"John" to już piętnasty pokaz w serii "Oglądaj spektakle z cyklu National Theatre Live wraz z UW!", objętej honorowym patronatem przez Jego Magnificencję Rektora UW, dra hab. Marcina Pałysa, prof. UW. Światowej sławy DV8 Physical Theatre, specjalizująca się w produkcjach łączących tradycyjny teatr z tańcem nowoczesnym, przenosi swoje najnowsze dzieło na deski National Theatre w Londynie.

„John” ukazuje nam autentyczne, ludzkie historie, przetłumaczone na język ruchu połączonego ze słowem tak, by stworzyć niebywałe widowisko teatralne. Dyrektor artystyczny DV8, Lloyd Newson, przeprowadził wywiady z ponad 50 mężczyznami, prosząc ich o szczere odpowiedzi na temat miłości i seksu. Jednym z pytanych mężczyzn był właśnie John.
Z tego niekonwencjonalnego procesu twórczego zrodziła się historia nadzwyczajna i wzruszająca. Lata przestępstw, narkomanii i walki o godne życie doprowadziły Johna do najtrudniejszych z możliwych poszukiwań. Na swojej drodze mężczyzna zderza się z egzystencją innych osób, w najbardziej niespodziewanych miejscach, nieznanych prawie nikomu.

Zapraszamy do obejrzenia zwiastuna.


Dzięki współpracy z Samorządem Studentów oraz Samorządem Doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego, Kino Atlantic będzie mogło zaprezentować ten wyjątkowy spektakl, od niedawna dostępny w portfolio regionalnego dystrybutora CIKANEK Management.

Cennik biletów:
35zł – bilet normalny
30zł – bilet ulgowy (dla studentów, seniorów oraz posiadaczy Karty Kinomana)
25zł – bilet dla studentów / doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego

Bilety dostępne wyłącznie w kasach Kina Atlantic!

Partnerzy:
Uniwersytet Warszawski
Radio Kampus
Entropia Słowa
Teraz Teatr – www.terazteatr.pl
e-teatr.pl – www.e-teatr.pl

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi