Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Joseph_Kids w Teatrze Lalka

powrót
Joseph_Kids w Teatrze Lalka

2 lipca 2019 r. o godz. 11:00 i 19:00 zapraszamy do Teatru Lalka w Warszawie na spektakl „Joseph_Kids” wg koncepcji i w wykonaniu Alessandro Sciarroni. Spektakl pokazywany w Teatrze Lalka w ramach projektu Performing Europe. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Ciało/Umysł oraz Teatr Lalka. Alessandro Sciarroni, włoski tancerz i performer, był już kilkakrotnie gościem Festiwalu Ciało/Umysł, ostatnio w 2017 roku ze spektaklem Aurora nagrodzonym „teatralnym Oskarem”.

O spektaklu:
Bohater i jego laptop pojawiają się na niemal pustej scenie. Joseph uruchamia kamerkę wideo, której obraz transmitowany jest na duży ekran. Performer zabawia publiczność niczym uliczny klaun wykorzystując nowoczesne technologie, a reakcje widzów stają się częścią prowadzonej gry. Zaskakujące efekty wideo co raz bardziej deformują rzeczywistość, przekaz z kamery staje się ważniejszy niż tworzący go człowiek. Który świat jest prawdziwszy? Jak wyobcowanie i samotność zastąpić kreatywnym działaniem? Zapytajcie o to swoje dzieci po spektaklu! Ta rozmowa może stać się równie ważna jak przedstawienie. A może nawet ważniejsza…
Alessandro Sciarroni, włoski tancerz i performer, był już kilkakrotnie gościem Festiwalu Ciało/Umysł, ostatnio w 2017 roku ze spektaklem Aurora nagrodzonym „teatralnym Oskarem”.

Szczegóły:
Alessandro Sciarroni (Włochy)
„Joseph_Kids”
2.07.19, g. 11:00 i g. 19.00,
Czas trwania: 60 min
spektakl bez słów + wspólna zabawa na scenie, dla dzieci 4-12 lat

Teatr Lalka,
Pałac Kultury i Nauki,
Plac Defilad 1
Warszawa
Bilety normalny 25 zł,
ulgowy/grupowy 20 zł

Spektakl prezentowany w ramach projektu Performing Europe sezon III 2019

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi