Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Jubileusz 15-lecia Szkoły Aktorskiej Teatru Śląskiego

powrót
Jubileusz 15-lecia Szkoły Aktorskiej Teatru Śląskiego
Szkoła aktorska Teatru Śląskiego

Obchody Jubileuszu 15-lecia Szkoły zaplanowane zostały na 9 października 2019 roku. Gwoździem programu będzie koncert piosenek Włodzimierza Wysockiego o godzinie 18.00 na Dużej Scenie Teatru Śląskiego. Zapraszamy do udziału nie tylko osoby związane ze Szkołą Aktorską, ale także wszystkich sympatyków utworów tego artysty.

Jak to się mówi, lata lecą… Dla niektórych to trudny fakt, a dla nas idealna okazja do świętowania. Bo każdy kolejny rok naszej Szkoły to powód do dumy!
Wdzięczni za minione 15 lat teatralnego rozwoju i pełni nadziei na kolejne tyle (i więcej!), chcemy wspólnie celebrować tę chwilę z Absolwentami, Studentami i Pedagogami oraz wszystkimi sympatykami naszej Szkoły.

Dlatego 9 października na Dużej Scenie Teatru Śląskiego zaplanowane zostały huczne obchody Jubileuszu 15-lecia Szkoły Aktorskiej. Świętowanie rozpoczniemy o godzinie 18.00 od klimatycznego koncertu piosenek Włodzimierza Wysockiego Pieśń sentymentalnego boksera w wykonaniu studentów i absolwentów Szkoły Aktorskiej Teatru Śląskiego. Mamy nadzieję, że to wydarzenie zgromadzi na publiczności wszystkich, którzy zapragną spędzić wieczór w klimacie charakterystycznej słowiańskiej, melancholijnej nuty.

Realizatorzy:
Reżyseria: Marek Rachoń
Choreografia: Natalia Dinges
Aranżacje muzyczne i akompaniament: Wojciech Sanocki
Scenografia i kostiumy: Aneta Marszałek, Iga Płachta

Zaśpiewają:
Maria Baładżanow, Justyna Brożek, Justyna Dubiel, Arkadiusz Machel, Wioleta Malchar-Moś, Adrianna Noszczyk, Oliwia Spisak, Monika Szomko.

Zatańczą:
Nicoletta Dragon, Justyna Dubiel, Magdalena Dymsza, Wiktoria Łuczak, Agata Nawrat, Kalina Piesik, Cecylia Wadas, Kamila Żymła.

Bilety na to wydarzenie w cenie 15-20 zł do nabycia w kasie Teatru Śląskiego oraz na stronie internetowej teatru.

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi