Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Klub hipohondryków z Teatru Syreny

powrót
Klub hipohondryków z Teatru Syreny

W związku z czasowym zawieszeniem działalności repertuarowej Teatru Syrena i popierając akcję #zostańwdomu, dostarczamy kolejną produkcję teatralną wprost do Państwa domów. W najbliższy piątek, 3 kwietnia 2020 od godziny 19.00 do godziny 23.00 w poniedziałek 6 kwietnia, udostępnimy bezpłatnie w sieci nagranie przebojowej komedii "Klub hipochondryków" (reż. Wojciech Malajkat) ze Zbigniewem Zamachowskim, Wojciechem Malajkatem i Piotrem Polkiem w rolach głównych.

O spektaklu:
"Klub hipochondryków" to wyśmienita komedia w angielskim stylu, która wystawiana była na scenie Syreny przez 15 lat, ciesząc się ogromną popularnością widzów.

Główni bohaterowie to trzej mężczyźni mający wszystkie objawy kryzysu wieku średniego z hipochondrią na czele. Antykwariusz Leo i architekci – rozwodzący się właśnie Ken oraz niezmordowany amant Tom – prześcigają się w wymyślaniu urojonych dolegliwości. Tymczasem prawdziwie nękającą ich słabością jest niemożność pogodzenia się z upływem lat. "Klub hipochondryków" - zwariowany, grany w obłędnym tempie spektakl z wątkiem sensacyjnym - wywołuje salwy śmiechu i wzbudza zrozumienie nie tylko wśród męskiej części publiczności.

Spektakl miał premierę 11 kwietnia 2003, a pożegnaliśmy go na scenie naszego Teatru w kwietniu 2018. Zapraszamy na kanał Teatru Syrena na YouTube od najbliższego piątku.

Szczegóły:
Reżyseria Wojciech Malajkat
Kostiumy Wiesława Starska
Scenografia Allan Starski
Muzyka Zbigniew Zamachowski
Aranżacje Andrzej Jagodziński
Światło Michał Englert
Ruch sceniczny Aleksandra Wojtanowicz
Asystentka reżysera, suflerka Renata Domagała
Inspicjent Łukasz Barszcz
OBSADA:
Leo Zbigniew Zamachowski
Ken Wojciech Malajkat
Tom Piotr Polk
Pam Beatrycze Łukaszewska
Vito Piotr Siejka
Ben Marcin Piętowski
Ben Albert Osik
Gina Marta Walesiak

POMOC dla teatru?
Wielu z Państwa pytało, jak mogą pomóc w tym trudnym dla wszystkich nas czasie.
Co tu dużo mówić – nie jest łatwo.
Co najmniej do połowy kwietnia nasz afisz musi świecić pustkami, ale – i tu dobra wiadomość – nie poddajemy się.
Aby nie tracić kontaktu z Wami i nadal robić to, co lubimy, czyli realizować naszą misję wobec Was, wszystkie teatralne działania przenieśliśmy do Internetu. Udostępniamy archiwalne spektakle, tworzymy ofertę edukacyjną dla dorosłych i dzieci, nagrywamy audio-booki, rozbudzamy kreatywność naszych aktorów, którzy zaskakują Was kolejnymi projektami sieciowymi. Pracujemy też intensywnie nad spektaklami i projektami, które zaprezentujemy Wam już, mamy nadzieję, niedługo.

Efekty naszych działań dostępne są w Internecie bezpłatnie. Na co dzień ponosimy jednak koszty funkcjonowania teatru – i to całkiem spore.

Jeżeli więc chcielibyście aktywnie włączyć się w walkę z kryzysem i pomóc nam w finansowaniu działalności, przygotowaliśmy dla Was kilka opcji:
- możliwość zakupu „cegiełek" na rzecz Teatru Syrena. Zachęcamy do wpłacania darowizn na konto Teatru Syrena 19 1090 1870 0000 0001 3153 4682. W tytule przelewu prosimy wpisać „darowizna na cele statutowe Teatru Syrena".

Zapraszamy!

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi