Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Komunikat o pracach Komisji Antymobbingowej i Antydyskryminacyjnej Szkoły Filmowej

powrót
Komunikat o pracach Komisji Antymobbingowej i Antydyskryminacyjnej Szkoły Filmowej

Zamieszczamy komunikat o pracach Komisji Antymobbingowej i Antydyskryminacyjnej Szkoły Filmowej związku ze sprawą Pani Anny Paligi.

Szanowni Państwo, w dniu 29 marca 2021 r. odbyło się spotkanie Komisji z dwoma nauczycielami akademickimi wymienionymi w liście Pani Anny Paligi, którzy przedstawili Komisji swoje wyjaśnienia i odpowiedzieli na zadane pytania.

Kolejne prace Komisji przewidują co następuje wg ustalonego kalendarza:
- dnia 1 kwietnia 2021 r. oraz 7 kwietnia 2021 r. – wysłuchanie kolejnych nauczycieli akademickich wymienionych w liście Pani Anny Paligi;
- dnia 8 kwietnia – spotkanie Komisji podsumowujące zebrane informacje wraz z dodatkową analizą zgłoszeń pozyskanych z anonimowych ankiet, zgłoszeń z mailowej skrzynki zaufania bezpieczni@filmschool.lodz.ploraz przesłanych bezpośrednio do członków Komisji;
- do dnia 12 kwietnia 2021 r. opracowanie rekomendacji i wniosków Komisji oraz konsultacja formalno-prawna z zewnętrzną ekspertką w zakresie prawa antydyskryminacyjnego, która wspomaga prace Komisji Antymobbingowej i Antydyskryminacyjnej specjalistyczną ekspertyzą prawną.

Z poważaniem,

Monika Żelazowska
Pełnomocnik Rektora ds. Przeciwdziałania Dyskryminacji

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi