Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Koncert in memoriam Andrzeja Strzeleckiego - BILETY

powrót
Koncert in memoriam Andrzeja Strzeleckiego - BILETY

3 sierpnia 2020 r. o godz. 18.00 i 20.30 Teatr Collegium Nobilium w Warszawie zaprasza na Koncert in memoriam Andrzeja Strzeleckiego – wydarzenie zrzeszające artystów, muzyków i aktorów, na których życie Artysta wpłynął w niepodważalny sposób – wszystkich inspirował do działań, rozbudzał i podtrzymywał ich talenty, a niektórym nawet wyprostował życiorysy. Bilety online kupicie na terazteatr.pl - koncert odbędzie się w nowej SCENIE Relax na ul. Złotej 8 w Warszawie.

Początkowo, koncert miał pomóc Profesorowi, Rektorowi i Przyjacielowi, zgromadzić kwotę niezbędną do kosztownego leczenia. W wyniku wydarzeń, na które najsilniejsi z silnych nie mają wpływu, zmieniły się założenia koncertu, ale ukochani przez Andrzeja Strzeleckiego absolwenci Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie, postanowili zaśpiewać mimo wszystko. Przygotowują wydarzenie, które da świadectwo tego, jak ważną postacią był dla nich Profesor Andrzej Strzelecki.

Żywiołowa energia, talent i zaangażowanie wykonawców będzie niewątpliwym atutem tego niezwykłego wydarzenia podczas sierpniowego wieczoru na Scenie Relax. Usłyszymy m. in. piosenki do słów Andrzeja Strzeleckiego, Agnieszki Osieckiej i Krzysztofa Klenczona z muzyką Marka Stefankieiwcza i Seweryna Krajewskiego.

Bilety (40-60 zł) nabyć można za pośrednictwem portalu TerazTeatr.pl

KUP TERAZ!
3 sierpnia 2020 r. o godz. 18.00 Kup Bilet
3 sierpnia 2020 r. o godz. 20.30 Kup Bilet


Scena Relax
ul. Złota 8
Warszawa

Dochód z koncertu w całości przeznaczony będzie na fundusz pomocy im. prof. Ryszardy Hanin dla studentów Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji zdrowotnej.

Szczegóły:
Kierownictwo muzyczne: Marek Stefankiewicz
Aranżacje: Marek Stefankiewicz, Grzegorz Piotrowski
Produkcja: Aleksandar Milićević
Wystąpią: Ewelina Bator, Katarzyna Dąbrowska, Dominika Kachlik, Małgorzata Majerska, Karolina Piwosz, Lidia Pronobis, Ewa Prus, Julia Szewczyk, Marta Wągrocka, Jakub Hojda, Marcin Januszkiewicz, Piotr Kruszewski, Aleksandar Milićević, Hubert Paszkiewicz, Kamil Studnicki, Jakub Szyperski, Hubert Zapiór

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi