Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Kosmiczna podróż PREMIERA

patronat TerazTeraz
powrót
Kosmiczna podróż PREMIERA
Premiera Teatru Czarnego Tła

22 marca 2015 r. o godz. 17:00 zapraszamy do MDK Batory w Chorzowie na najnowszą premierę Teatru Czarnego Tła pt. "Kosmiczna podróż" stworzona w konwencji "czarnego teatru". Spektakl pod patronatem TerazTeatr.pl

Tym razem artyści zabiorą widzów w odległą podróż, bo aż na krańce wszechświata. Kosmos od zawsze fascynował ludzi swoją tajemnicą, kolorami, magią. Patrzymy w nocne niebo czekając na spadające gwiazdy i snujemy marzenia . W naszym spektaklu to marzenie o dalekich i bardzo dalekich podróżach na pewno się zrealizuje. Po raz kolejny czarne tło stanie się miejscem stworzenia magicznego i kolorowego świata nie z tej ziemi.

Teatr Czarnego Tła to grupa teatralna realizująca spektakle w konwencji "czarnego teatru'. Charakterystyczne dla Teatru jest wykorzystanie tańca, bogatego ruchu scenicznego, własnoręcznie stworzonych rekwizytów oraz kukieł. Spektakle odbywają się bez słów, a więc nie ma barier językowych i wiekowych.

Czarny teatr - nietypowa forma sceniczna polegająca na tworzeniu spektaklu na ciemnej scenie, aktorami ubranymi na czarno, gdzie główne role odgrywają animowane rekwizyty i lalki rozświetlone specjalnym światłem.

Szczegóły:
22 marca 2015 godz. 17.00 PREMIERA
MDK Batory w Chorzowie
ul .Batorego 6, Chorzów
Bilety w cenie: 20 zł

W rolach głównych występują:
- ruch w kosmosie : Anna Jasiołek
- gwiazdy, planety, kosmonautki,satelity, meteory :
Maria Fick , Marta Fick , Dorota Folkert , Agata Kajewska , Zuzia Lichota , Sara Marczak
- centrum dowodzenia - Aleksandra Kajewska
- dokumentacja filmowa - Magdalena Gremlowska
- biuro prasowe - Magda Baljon

Informacje o teatrze pod linkiem poniżej.

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi