Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Medea w Multikinie

patronat TerazTeraz
powrót
Medea w Multikinie
Medea National Theatre Live

28 października 2014 r o godz. 19:00 zapraszamy do sieci Multikino na spektakl z cyklu teatry brytyjskie w Multikinie, na produkcję National Theatre Live pt. "Medea". W roli tytułowej zobaczymy Helen McCrory („Wywiad z wampirem”, „Harry Potter”, „Skyfall”).

W nowej wersji Bena Powera, tytułową rolę wstrząsającej tragedii Eurypidesa reżyserka Carrie Cracknell powierza Helen McCrory, brytyjskiej aktorce znanej z filmów takich jak „Harry Potter”, „Skyfall” czy „Wywiad z wampirem”. Autorami muzyki do spektaklu są Will Gregory i Alison Goldfrapp z zespołu Goldfrapp.

Medea to żona i matka. Z miłości do Jazona porzuca rodzinne strony, ojca i popełnia pierwszą zbrodnię, by pomóc ukochanemu w ucieczce. Na wygnaniu, wśród obcych, rodzi mu dwóch synów. Kiedy jednak Jazon porzuca rodzinę na rzecz nowego życia, kobieta zostaje skazana na banicję i odseparowanie od własnych dzieci. Zrozpaczona błaga o jeszcze jeden dzień łaski, o kilka ostatnich godzin spędzonych z potomstwem.
W zranionym sercu lęgną się potworne myśli. Rozum zasypia, budzą się demony. Czasu jest dość. Wystarczająco dużo, by zniszczyć wszystko, co najdroższe sercu.

Trailer spektaklu.


Spektakl zobaczymy na wielkim ekranie 28 października o godzinie 19:00 w 14 kinach sieci Multikino: Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź (Silver Screen), Olsztyn, Poznań Stary Browar, Rzeszów, Sopot, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady Wrocławskie.

Szczegóły:
Autor: Eurypides
Układ i opracowanie tekstu: Ben Power
Reżyseria: Carrie Cracknell
W roli tytułowej: Helen McCrory
Zobacz zwiastun: http://www.youtube.com/watch?v=YU1qOn3TfBo | http://www.youtube.com/watch?v=ylu0puuN1g4
więcej informacji (w tym pełna obsada): http://ntlive.nationaltheatre.org.uk/productions/46190-medea
czas trwania: ok. 90 min. + ok. 20 min. materiałów dodatkowych (wywiady, reportaże).
Przedstawienie zarejestrowano z udziałem publiczności, w jakości HD i DD Surround. Retransmisja w wersji oryginalnej w jakości High Definition. Spektakl z polskimi napisami. Przedstawienie dla widzów od lat 15.

Bilety – Uwaga! Nowe, niższe ceny biletów.
35 zł – normalny
33 zł – normalny dla 4 lub 5 osób w kasie kina
31 zł – normalny dla 6 lub więcej osób w kasie kina
30 zł – ulgowy (Uczniowie i Studenci z ważną legitymacją, Seniorzy)
28 zł – ulgowy dla 4 lub 5 osób w kasie kina
26 zł – ulgowy dla 6 lub więcej osób w kasie kina
25 zł – bilet grupowy (dla grup powyżej 15 os.)

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi