Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Miłość Nie/Poważna KONCERT

patronat TerazTeraz
powrót
Miłość Nie/Poważna KONCERT
Premierowy spektakl już w marcu!

2 marca 2015 roku zapraszamy do Teatru Ludowego w Krakowie (Scena pod Ratuszem) na wyjątkowy musical-koncert pt. „Miłość Nie/Poważna”. Występują: Barbara Broda-Malon oraz Rafał Supiński. Bilety w cenie 35 zł do kupienia w kasie teatru.

Czy miłość może być niepoważna? Miłość jest jak zaraźliwa choroba a już Platon mawiał, że „miłość jest poważną chorobą psychiczną”. Według traktatów medycznych sprzed XVIII wieku odczuwane z tego powodu cierpienie nie pozwalało pacjentowi na prowadzenie normalnego trybu życia ani udział w życiu towarzyskim. Koncert musicalowy „Miłość Nie\Poważna”, jest kolażem niesamowitych i pełnych energii utworów musicalowych, które traktują o miłości. Nowe aranżacje znanych i mniej znanych piosenek odkryją przed Wami kolejne, często nietuzinkowe znaczenia słowa miłość. Koncert został objęty Patronatem Honorowym przez Janusza Szydłowskiego i Teatr Variete.

O artystach:

Barbara Broda-Malon
Wokalistka, aktorka, absolwentka Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej w Katowicach. Certyfikowany pedagog wokalny Międzynarodowego Stowarzyszenia Sztuk Wokalnej "Natural Voice Perfection". Laureatka 10-ciu Ogólnopolskich Nagród na najważniejszych festiwalach piosenki poetyckiej i aktorskiej, takich jak m.in. Festiwal „Tańczące Eurydyki” im. Anny German w Zielonej Górze, czy XXXVII Spotkań Zamkowych „Śpiewajmy Poezję” w Olsztynie. Finalistka 46 Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie w roku 2010. Nagradzana była przez takie osobistości jak, m.in. : Zbigniew Zamachowski, Andrzej Poniedzielski, Janusz Grzywacz, Jan Szurmiej czy Krzesimir Dębski. Obecnie wraz z zespołem koncertuje z 5-ma recitalami piosenki aktorskiej, rockowej i filmowej. Recital z muzyką filmową pt "Na Srebrnym Ekranie" został objęty patronatem honorowym przez Krzesimira Dębskiego. Współpracuje m.in z Ryszardem Poznakowskim, Orkiestrą Symfoniczną im. Karola Namysłowskiego z Zamościa oraz Teatrem Plejada z Krakowa.

Rafał Supiński
Aktor musicalowy młodego pokolenia. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. L. Solskiego w Krakowie. Edukację kontynuował w Czechach na Janáčkova Akademie Múzických Umění w Brnie. Rafał ma już w swoim dorobku kilkanaście ról. Zagrał m.in. w polskiej prapremierze farso-wodewilu „Pińska szlachta" w reż. M. Pinihina (Teatr Rampa w Warszawie), w światowej prapremierze musicalu „Mały Lord" S. Markwicka w reż. J.Szydłowskiego w Operze Krakowskiej i w słuchowisku Radia Kraków „Wesele" S. Wyspiańskiego w reż. A. Seweryna. Na deskach scenicznych wystąpił ponadto w spektaklu muzyczno-tanecznym „Tango Piazzolla" w reżyserii W. Mazurkiewicza i R. Talarczyka oraz musicalu „Awantura o Basię" w reżyserii C. Domagały w Teatrze Rampa w Warszawie. Od marca 2013 roku jest aktorem - śpiewakiem Opery i Filharmonii Podlaskiej. To właśnie tutaj Artysta występuje w musicalach „Korczak” Ch. Williamsa i „Skrzypek na dachu” J. Bocka oraz operze „Traviata” G. Verdiego w reżyserii R. Skolmowskiego, a także w musicalu „Upiór w operze” A. Lloyda Webbera w reż. W. Kępczyńskiego. Występuje również w bajkach muzycznych, jak: „Brzydki Kaczorek” oraz "Adonis ma Gościa" w reż. J. Szydłowskiego.

Więcej o spektaklu już wkrótce dowiecie się z TerazTeatr.pl

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi