Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Młodzi w hołdzie Korze - premiera we Współczesnym

powrót
Młodzi w hołdzie Korze - premiera we Współczesnym

20 sierpnia 2021 r. zapraszamy do Teatru Współczesnego w Warszawie na premierę spektaklu "A planety szaleją... (Młodzi w hołdzie Korze)" w wykonaniu studentów Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie. Spektakl wyreżyserowała Anna Sroka-Hryń.

Jak wyjaśniono, "na spektakl składa się zestaw piosenek z repertuaru kultowej już dziś grupy MAANAM w nowych aranżacjach". "Piosenki wykonywane są przez studentów warszawskiej Akademii Teatralnej, a towarzyszy im na żywo zespół muzyczny w składzie: harfa, kontrabas, pianino" - dodano.

"Dobrze znane utwory w nowych aranżacjach, wykonywane z młodzieńczym entuzjazmem, przy akompaniamencie instrumentów w rzadko spotykanym składzie: harfa, kontrabas i pianino, nabierają nowych znaczeń" - napisano na stronie Teatru Współczesnego.

Jak zaznaczono, "hołd młodych artystów dla charyzmatycznej piosenkarki Kory, to pokaz umiejętności wokalnych, wrażliwości i energii".

Szczegóły:
Reżyseria - Anna Sroka-Hryń.
Reżyseria światła - Paulina Góral.
Aranżacja i pianino - Mateusz Dębski.
Harfa - Alina Łapińska.
Kontrabas - Wojciech Gumiński.

Występują: Ada Dec, Natalia Stachyra, Karolina Piwosz, Maja Polka, Jagoda Jasnowska, Olga Lisiecka, Maciej Dybowski, Juliusz Godzina, Wojciech Melzer, Maciej Kozakoszczak i Tomasz Osica.

Premiera - 20 sierpnia o godz. 20 na Scenie w Baraku Teatru Współczesnego w Warszawie.
Kolejne przedstawienia - 21 i 22 sierpnia br.

Zapraszamy!

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi