Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Myszy i ludzie NT LIVE

patronat TerazTeraz
powrót
Myszy i ludzie NT LIVE
Myszy i ludzie w Multikinie

15 stycznia 2015 r. zapraszamy na pierwszą transmisję NT Live w Nowym Roku do Multikina. Będzie to spektakl "Myszy i ludzie" na podstawie powieści Johna Steinbecka. W rolach głównych występują James Franco („127 godzin”, „Obywatel Milk”) oraz Chris O’Dowd. („Druhny”, „Dziewczyny”). Przebojową produkcję z Broadway’u w reżyserii Anny D. Shapiro zobaczymy na wielkim ekranie w 16 kinach sieci Multikino!

Sceniczna adaptacja wydanego w 1937 roku dzieła jednego z najwybitniejszych twórców realistycznej powieści protestu społecznego, w których przedstawiał życie mieszkańców środkowej Kalifornii — ubogich farmerów wywłaszczanych ze swojej ziemi i zmuszanych do emigracji zarobkowej, sezonowych robotników rolnych, trampów i włóczęgów. Steinbeck krytykował niszczące ludzi mechanizmy ekonomiczne, wierząc zarazem w przyrodzoną ludziom godność i wrażliwość etyczną. „Myszy i ludzie” to wzruszająca i zarazem wstrząsająca historia dwóch przyjaciół – najemników, którzy marzą o prowadzeniu własnej farmy. Prosty, ale zaradny George opiekuje się umysłowo upośledzonym towarzyszem doli, który przez to, że nie rozumie, jak wielką siłą fizyczną dysponuje, sprowadza na siebie nieszczęście.

Spektakl zobaczymy 15 stycznia 2015 o godzinie 19:00 w 16 kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź (Silver Screen), Olsztyn, Poznań Stary Browar, Rzeszów, Sopot, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady Wrocławskie oraz Zabrze.

Przedstawienie zarejestrowano 29 lipca 2014 r. na nowojorskim Broadwayu z udziałem publiczności, w jakości HD i DD Surround. Retransmisja w wersji oryginalnej w jakości High Definition. Spektakl z polskimi napisami. Przedstawienie dla widzów od lat 15.

Zwiastun spektaklu National Theatre Live "Myszy i ludzie".


Szczegóły:
Autor: na podstawie powieści Johna Steinbecka
Reżyseria: Anna D. Shapiro
W roli George’a: James Franco („127 godzin”, „Obywatel Milk”)
W roli Lenniego: Chris O’Dowd („Druhny”, „Dziewczyny”)
Czas trwania: ok. 150 min. (w tym jedna przerwa) + ok. 20 min. materiałów dodatkowych (wywiady, reportaże, zwiastuny).

Bilety – Uwaga! Nowe, niższe ceny biletów.
35 zł – normalny
33 zł – normalny dla 4 lub 5 osób w kasie kina
31 zł – normalny dla 6 lub więcej osób w kasie kina
30 zł – ulgowy (Uczniowie i Studenci z ważną legitymacją, Seniorzy)
28 zł – ulgowy dla 4 lub 5 osób w kasie kina
26 zł – ulgowy dla 6 lub więcej osób w kasie kina
25 zł – bilet grupowy (dla grup powyżej 15 os.)

Link do zakupu biletów poniżej.

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi