Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Naga Praga KONKURS

konkurs
powrót
Naga Praga KONKURS
Teatr Młyn zaprasza

6 i 7 stycznia 2018 r. zapraszamy do Teatru Młyn w Warszawie na spektakl "Naga Praga". Dla czytelników mamy podwójne zaproszenia na niedzielę do wygrania w konkursie.

„Naga Praga” to rodzaj scenicznego żartu, nie pozbawionego jednak goryczy i złośliwości wobec współczesnego świata. Życiorys hipsterskiej singielki i 'dziewczyny z Pragi' przeplatają się ze sobą, prascy Hipsterzy zamieniają się w Dresów, modny klub w podwórko przy trzepaku, a mroczny DJ w tajemniczego ostrzarza noży. Spektakl poddaje analizie fenomen współistnienia w jednej przestrzeni dwóch odrębnych społecznie światów, z których każdy rządzi się swoimi prawami – czy te prawa, nie są jednak niepokojąco podobne?

Niezależna i dobrze sytuowana singielka z Warszawy wraca z imprezy w hipsterskiej knajpie na prawym brzegu Wisły. Jest zmęczona i pijana, zamiast na postój taksówek trafia na jedno z praskich podwórek. Rzeczywistość zaczyna mieszać się ze snem, bohaterka rozpoczyna dziwną podróż po 'innej wersji' swojego własnego życiorysu. Może gdyby nie zbieg okoliczności, byłaby praską 'lumpeksiarą' sprzedającą czosnek na Grochowskiej i czekającą nocami na męża alkoholika...

Zapowiedź spektaklu.


KONKURS
Dla czytelników TerazTeatr.pl mamy po 3 podwójne zaproszenia do Teatru Młyn w Warszawie na 7 stycznia 2018 r. Prosimy o wysłanie maila konkursowego. W odpowiedzi na pytanie: Najbardziej charakterystyczny symbol Pragi to:... Konkurs trwa do 5.01.2018 do godz. 14:00. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zwycięzców o wygranej poinformujemy osobiście.

Odpowiedzi prosimy przysyłać na mail: konkurs@terazteatr.pl
W temacie: Naga Praga KONKURS
W treści: Odpowiedź oraz imię i nazwisko uczestnika

Szczegóły:
Teatr Młyn "Naga Praga"
Scena Staromiejska SCEK, Jezuicka 4, Warszawa
6 stycznia 2018, godz. 17:00
7 stycznia 2018, godz. 17:00

komentarze
comments powered by Disqus
aktualności

więcej

partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi