Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Niedzielne popołudnie KONKURS

konkurs
powrót
Niedzielne popołudnie KONKURS

27 i 29 grudnia 2018 r. zapraszamy do Teatru Młyn na pokazy spektaklu "Niedzielne popołudnie", w którym występują Paulina Holtz i Michał Sitarski. Dla czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na 27 grudnia. Patronat TerazTeatr.pl

Ostatnie tygodnie kolejnej ciąży. Dzieci łaskawym gestem przygarnięte przez dziadków. Pusty dom. Okazja, żeby podomykać bieżące sprawy zawodowe i odetchnąć chwilę we dwoje. To niedzielne popołudnie mogłoby skończyć się tak pogodnie, jak się zaczęło.
Mogłoby. Dzieje się jednak inaczej. Pochylenie się małżonków nad zdjęciem USG wywołuje pełną emocji i wzajemnych oskarżeń rozmowę. Awantura stanowi jakby spiętrzenie, kumulację wielu rozmów, których zabrakło przez lata.

NIEDZIELNE POPOŁUDNIE Natalii Fijewskiej-Zdanowskiej to niezwykle celny obraz, w którym idealistyczne wyobrażenia o wspólnym życiu zostają skonfrontowane z rzeczywistością. Widz odnajdzie się bez trudu we wziętych wprost z rodzinnego życia scenkach i dialogach. Dynamiczna opowieść, z zaskakującymi zwrotami akcji oraz dużą dozą ciepła i humoru, zadaje pytanie o przyczynę tak wielu rozpadów związków i o drogę do dojrzałego rodzicielstwa.

Paulina Holtz, uwielbiana za kreację matki-Polki w spektaklu GABINET Teatru MŁYN, znów wciela się w rolę matki, a może bardziej… żony? Jej partnerem scenicznym jest Michał Sitarski – pierwszy raz na Scenie na Poddaszu.

KONKURS
Dla czytelników TerazTeatr.pl mamy 2 podwójne zaproszenia na 27.12.2018 r do Teatru Młyn w Warszawie. Prosimy o wysłanie maila konkursowego W odpowiedzi podajemy odpowiedź na pytanie: W jakim innym spektaklu możemy zobaczyć Paulinę Holtz w Teatrze Młyn? Konkurs trwa do 21.12.2018 do godz. 12:00. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zwycięzców o wygranej poinformujemy osobiście.

Odpowiedzi prosimy przysyłać na mail: redakcja@terazteatr.pl
W temacie: NIEDZIELA KONKURS
W treści: Odpowiedź oraz imię i nazwisko uczestnika

Szczegóły:
Tekst i reżyseria: Natalia Fijewska-Zdanowska
Muzyka: Filip Dreger
Scenografia, światło, kostiumy: Barbara Koczarowa
Asystent reżysera: Aleksandra Śliwińska
Występują: Paulina Holtz, Michał Sitarski
Premiera – 24 listopada 2018

Najbliższe spektakle:
27.12.2018 godz. 19:00
29.12.2018 godz. 19:00

Teatr Młyn w Warszawie
SCEK
ul. Jezuicka 4
00-281 Warszawa

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi