Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Niedzielne popołudnie PREMIERA

patronat TerazTeraz
powrót
Niedzielne popołudnie PREMIERA

24 listopada 2018 r. zapraszamy do Teatru Młyn na premierowy spektakl Natalii Fijewskiej-Zdanowskiej pt. "Niedzielne popołudnie". W rolach głównych wystąpią: Paulina Holtz i Michał Sitarski. Patronat TerazTeatr.pl

Ostatnie tygodnie kolejnej ciąży. Dzieci łaskawym gestem przygarnięte przez dziadków. Pusty dom. Okazja, żeby podomykać bieżące sprawy zawodowe i odetchnąć chwilę we dwoje. To niedzielne popołudnie mogłoby skończyć się tak pogodnie, jak się zaczęło.
Mogłoby. Dzieje się jednak inaczej. Pochylenie się małżonków nad zdjęciem USG wywołuje pełną emocji i wzajemnych oskarżeń rozmowę. Awantura stanowi jakby spiętrzenie, kumulację wielu rozmów, których zabrakło przez lata.

NIEDZIELNE POPOŁUDNIE Natalii Fijewskiej-Zdanowskiej to niezwykle celny obraz, w którym idealistyczne wyobrażenia o wspólnym życiu zostają skonfrontowane z rzeczywistością. Widz odnajdzie się bez trudu we wziętych wprost z rodzinnego życia scenkach i dialogach. Dynamiczna opowieść, z zaskakującymi zwrotami akcji oraz dużą dozą ciepła i humoru, zadaje pytanie o przyczynę tak wielu rozpadów związków i o drogę do dojrzałego rodzicielstwa.

Paulina Holtz, uwielbiana za kreację matki-Polki w spektaklu GABINET Teatru MŁYN, znów wciela się w rolę matki, a może bardziej… żony? Jej partnerem scenicznym jest Michał Sitarski – pierwszy raz na Scenie na Poddaszu.

Szczegóły:
Tekst i reżyseria: Natalia Fijewska-Zdanowska
Muzyka: Filip Dreger
Scenografia, światło, kostiumy: Barbara Koczarowa
Asystent reżysera: Aleksandra Śliwińska
Występują: Paulina Holtz, Michał Sitarski

Premiera – 24 listopada 2018
Teatr Młyn w Warszawie

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi