Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Nocne Metro na Scenie Debiutów

powrót
Nocne Metro na Scenie Debiutów

16 i 17 kwietnia 2019 r. zapraszamy do Teatru WARSawy w Warszawie na spektakl "Nocne metro", który zostanie zaprezentowany w ramach Społecznej Sceny Debiutów. To musical infrastrukturalny stworzony przez Michała Walczaka (Pożar w Burdelu).

Włosko-tureckie konsorcjum budujące II nitkę metra przerywa budowę, gdy robotnicy znajdują tajemniczy szkielet pod Bródnem. Wysłana z Muzeum Archeologicznego doktorantka musi zdecydować, kiedy zostaną wznowione prace. W męskim świecie włoskich, tureckich i polskich robotników, którzy od tygodni nie widzieli powierzchni i kobiet rozegra się dramat, w którym maszyny staną naprzeciwko ludzi, robotnicy naprzeciw inteligencji, a modernizacja zderzy się z historią Bródna – najstarszej osady na terenie Warszawy. Co kryją podziemia stolicy? Czy uda się dokończyć budowę II nitki – i wrócić bezpiecznie na powierzchnię?

Polski robotniczy punk, italo disco i turkish dance zmieszają się w pełnym namiętności, metafizyki i podziemnej poezji musicalu infrastrukturalnym „Nocne metro”, w którym wystąpią debiutanci: Marta Parzychowska, Patryk Wereszczyński oraz młodzi aktorzy scen teatralnych – Michał Bajor i Karol Włoch.

Szczegóły:
„NOCNE METRO”
REŻYSERIA – Michał Walczak
SCENOGRAFIA I KOSTIUMY – Agata Stanula, Barbara Koczarowa
MUZYKA – Wiktor Stokowski
RUCH SCENICZNY – Barbara Olech
OBSADA – Marta Parzychowska, Michał Bajor, Patryk Wereszczyński, Karol Włoch

16 kwietnia, godz. 19.00
17 kwietnia, godz. 19.00
Społeczna Scena Debiutów,
Teatr WARSawy
Rynek Nowego Miasta 5
Warszawa

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi