Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

NT Live John

patronat TerazTeraz
powrót
NT Live John
Teatr ruchu w NT Live

5 lutego 2014 r. zapraszamy do Multikina na retransmisję wyjątkowego spektaklu pt. "JOHN". Sztukę w ramach cyklu „Scena brytyjska na dużym ekranie” będzie można zobaczyć 5 lutego w Multikinie w 16 kinach sieci Multikino. Uwaga! Wydarzenie tylko dla widzów dorosłych. Cykl pod patronatem TerazTeatr.pl

Australijczyk Lloyd Newson, dyrektor artystyczny międzynarodowej sławy teatru tańca DV8, przeprowadził wywiady z ponad pięćdziesięcioma mężczyznami, zadając im szczere pytania dotyczące miłości i seksu. Jednym z pytanych był John. Jego historia okazała się niezwykła i wzruszająca. Lata przestępczości, narkotyków i walki o przetrwanie doprowadziły go do poszukiwania życia z innymi. John znalazł się w nieoczekiwanym miejscu, nikomu prawie nieznanym. O tym rzadkim doświadczeniu powstał spektakl. To rzecz dla miłośników współczesnego tańca, ale też dla tych, którzy w sztuce cenią świeżość spojrzenia i moc przekazu.

Spektakl zobaczymy 5 lutego 2015 o godzinie 19:00 w 16 kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź (Silver Screen), Olsztyn, Poznań Stary Browar, Rzeszów, Sopot, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady Wrocławskie oraz Zabrze.

Przedstawienie zarejestrowano z udziałem publiczności, w jakości HD i DD Surround. Retransmisja w wersji oryginalnej w jakości High Definition. Spektakl z polskimi napisami.

Uwaga! Przedstawienie dla widzów dorosłych (od lat 18).

Szczegóły:
Autor i Reżyseria: Lloyd Newson

czas trwania: ok 180 min. (spektakl 150-160 min. (w tym jedna przerwa) + ok. 20 min. materiałów dodatkowych (wywiady, reportaże, zwiastuny).

Zapraszamy do obejrzenia zwiastuna.


Bilety:
35 zł – normalny
33 zł – normalny dla 4 lub 5 osób w kasie kina
31 zł – normalny dla 6 lub więcej osób w kasie kina
30 zł – ulgowy (Studenci z ważną legitymacją, Seniorzy)
28 zł – ulgowy dla 4 lub 5 osób w kasie kina
26 zł – ulgowy dla 6 lub więcej osób w kasie kina
25 zł – bilet grupowy (dla grup powyżej 15 os.)

Bilety do nabycia online lub w kasie kina.

Organizator: Multikino S.A.
Partner Strategiczny: British Council
Dystrybutor: Cikanek Management
Nośnik / Technologia: DCP, High Definition, Digital Dolby Surround, polskie napisy
Patroni: Aktivist, Magazyn Kulturalny, Mediarun.pl, Tygodnik Przegląd, Infomusic.pl, Polskamuza.eu, Superstarsi.pl, TerazTeatr.pl, trojmiasto.pl, Warsaw Insider oraz RMF Classic.
Mecenat: OSRAM

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi