Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

NT Live: MEWA w Multikinie

patronat TerazTeraz
powrót
NT Live: MEWA w Multikinie

16 lutego 2023 r. zapraszamy do sieci Multikino na spotkanie brytyjskim teatrem, z cyklu NT LIVE - MEWA to debiut teatralny na West Endzie Emilii Clarke znanej z GRY O TRON aktorki Emilia Clarke. Patronat Teraz Teatr.pl

Emilia Clarke gra w nowej wersji ponadczasowej opowieści o miłości oraz samotności autorstwa Antona Czechowa. Młoda kobieta desperacko poszukująca sławy i drogi ucieczki. Młody mężczyzna usychający z tęsknoty za kobietą swoich marzeń. Aktorka walcząca z upływem czasu. W odosobnionym wiejskim domu znaleźć można tylko zniszczone marzenia, utracone nadzieje i złamane serca. Gdy nie ma nikogo, do kogo można się zwrócić, pozostaje zwrócić się przeciwko sobie. Po sukcesie docenionej przez krytyków produkcji Cyrano de Bergerac, Jamie Lloyd powraca na West End z nową adaptacją klasycznego dramatu Antona Czechowa.Szczegóły:
MEWA
Autor: Anton Czechow (w adaptacji Anyi Reiss)
Reżyseria: Jamie Lloyd
Obsada: Emilia Clarke, Indira Varma, Tom Rhys Harries, Sophie Wu, Daniel Monks, Robert Glenister

Spektakl Mewa będzie można zobaczyć w następujących kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań Malta, Poznań Stary Browar, Rzeszów, Sopot, Szczecin, Warszawa Młociny, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.

Zapraszamy!

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi