Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

NT Live: Myszy i ludzie w Atlanticu

patronat TerazTeraz
powrót
NT Live: Myszy i ludzie w Atlanticu
NT Live "Myszy i ludzie"

24 lutego o 20:00 w Kinie Atlantic odbędzie się pokaz sztuki „Myszy i Ludzie”, udostępnionej w ramach projektu National Theatre Live, realizowanego na całym świecie przez Narodowy Teatr Wielkiej Brytanii.

"Myszy i Ludzie" to trzynasty pokaz w serii "Oglądaj spektakle z cyklu National Theatre Live wraz z UW!", objętej honorowym patronatem przez Jego Maginificencję Rektora UW, dr hab Marcina Pałysa, prof. UW. Spektakl "Myszy i Ludzie", zarejestrowany w 2014 roku w ramach National Theatre Live, jest Broadway’owskim odrodzeniem powieści wpisanej już w kanon lektur amerykańskich. Uhonorowana Nagrodą Tony reżyserka Anna D. Shapiro („August: Osage County”) przenosi na scenę adaptację dzieła zdobywcy nagrody Nobla, John’a Steinbeck’a.

„Myszy i Ludzie” to inspirujący portret Amerykańskiego ducha i łamiące serce świadectwo prawdziwej przyjaźni. Opowiada on historię George’a i Lennie’ego, niezwykłej pary przyjaciół bezustannie zmieniających pracę na farmach i polach stanu Kalifornia, aby zrealizować swoje marzenie o posiadaniu własnego kawałka ziemi. W roli George’a wystąpi nominowany do Oskara i zdobywca Złotego Globu, James Franco. W roli Lennie’ego wystąpi nominowany do Nagrody BAFTA i Nagrody Tony, Chris O’Dowd. W spektaklu wystąpi również Leighton Meester, znana młodej widowni z roli Blair Waldorf w serialu „Plotkara” oraz Jim Norton, zdobywca Nagrody Tony i Nagrody Oliviera.

Zwiastun spektaklu National Theatre Live "Myszy i ludzie".


Dzięki współpracy z Samorządem Studentów oraz Samorządem Doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego, Kino Atlantic będzie mogło zaprezentować ten wyjątkowy spektakl, od niedawna dostępny w portfolio regionalnego dystrybutora CIKANEK Management.

Cennik biletów:
35zł – bilet normalny
30zł – bilet ulgowy (dla studentów, seniorów oraz posiadaczy Karty Kinomana)
25zł – bilet dla studentów / doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego

Bilety dostępne wyłącznie w kasach Kina Atlantic!

Partnerzy:
Uniwersytet Warszawski
Radio Kampus
Entropia Słowa
Teraz Teatr – www.terazteatr.pl
e-teatr.pl – www.e-teatr.pl

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi