Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

NT Live: Widok z mostu

patronat TerazTeraz
powrót
NT Live: Widok z mostu
Widok z mostu - NT Live

2 czerwca 2015 r. o 20:30 w Kinie Atlantic odbędzie się pokaz sztuki „Widok z mostu”, udostępnionej w ramach projektu National Theatre Live, realizowanego na całym świecie przez Narodowy Teatr Wielkiej Brytanii. Cykl pod patronatem TerazTeatr.pl

"Widok z mostu" to już siedemnasty pokaz w serii "Oglądaj spektakle z cyklu National Theatre Live wraz z UW!", objętej honorowym patronatem przez Jego Magnificencję Rektora UW, dra hab. Marcina Pałysa, prof. UW. Elektryzująca produkcja w reżyserii Ivo van Hove obsadzona została gwiazdami brytyjskiej sceny teatralnej z Markiem Strongiem (The Imitation Game, Tinker, Tailor, Soldier, Spy) na czele. Sztuka ta stanowi jedną z najważniejszych inscenizacji 2014 roku, wyróżnioną aż trzema statuetkami podczas tegorocznych Olivier Awards.

Gigant dramatopisarstwa, Arthur Miller, zmaga się w tej mrocznej, intensywnej opowieści z mitem amerykańskiego snu. W portach Brooklynu, doker Eddie Carbone z radością wita swych sycylijskich kuzynów u progu kraju wolności. Lecz gdy jeden z nich niefortunnie zakochuje się w pięknej siostrzenicy Eddiego, okazuje się, że za wolność przyjdzie im gorzko zapłacić. Zazdrość Carbone’a ujawnia głęboko skrywany sekret, który przywiedzie bohatera do ostatecznej zdrady.

Zwiastun spektaklu "A View from the Bridge" czyli Widok z mostu.


Dzięki współpracy z Samorządem Studentów oraz Samorządem Doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego, Kino Atlantic będzie mogło zaprezentować ten wyjątkowy spektakl, od niedawna dostępny w portfolio regionalnego dystrybutora CIKANEK Film Sp z.o.o.

Cennik biletów:
35zł – bilet normalny
30zł – bilet ulgowy (dla studentów, seniorów oraz posiadaczy Karty Kinomana)
25zł – bilet dla studentów / doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego

Bilety dostępne wyłącznie w kasach Kina Atlantic!

Partnerzy:
Uniwersytet Warszawski
Radio Kampus
Entropia Słowa
Teraz Teatr – www.terazteatr.pl
e-teatr.pl – www.e-teatr.pl

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi