Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Ostatnie dni do GARDEROBY 2018!

powrót
Ostatnie dni do GARDEROBY 2018!

Do 15 stycznia 2018 r. można składać zgłoszenia do udziału w Festiwalu Teatrów Niezależnych Garderoba 2018. Zapraszamy wszystkie teatry niezależne, studenckie i nieinstytucjonalne do wzięcia udziału w eliminacjach kolejnej, 19. już edycji Festiwalu Teatrów Niezależnych Garderoba, który odbędzie się w dniach 22-24.03.2018 r.

W czasie festiwalu wyłonione zostaną 3 najlepsze przedstawienia. Nagroda trafi również do najlepszego reżysera oraz aktorów. Pula nagród wynosi 15 000 złotych.
Festiwal Teatrów Niezależnych „Garderoba” to jedno z ważniejszych cyklicznych wydarzeń artystycznych Białołęckiego Ośrodka Kultury w Warszawie i jednocześnie wielkie święto miłośników teatru. Przez 19 lat przeszedł drogę od lokalnego konkursu do jednej z bardziej prestiżowych imprez teatru niezależnego, podczas której spotykają się, wymieniając doświadczenia, formacje teatralne z całego kraju.
"Garderoba" ma charakter otwartego dla publiczności konkursu. W jury festiwalu zasiadali wybitni przedstawiciele środowiska w Polsce min: Joanna Szczepkowska, Irena Jun, Adam Woronowicz, Łukasz Lewandowski, Jacek Kopciński, Jarosław Kilian, Jacek Sieradzki, Łukasz Drewniak, Jarosław Gajewski, Maciej Wojtyszko i inni. W ramach pokazów specjalnych festiwalu prezentowali się min: Jan Peszek, Irena Jun, Teatr Ósmego Dnia, Teatr Kana i wielu innych.

Na zgłoszenia wraz z rejestracją spektakli czekamy do 15.01.2018 roku
Regulamin i karta zgłoszenia na:
http://kinonaboku.pl/teatr/garderoba-bialoleki/aktualnosci.html
Informacje: a.muczyn@bok.waw.pl, tel. 607380184

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi