Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Piosenka w Meloniku już w lutym

patronat TerazTeraz
powrót
Piosenka w Meloniku już w lutym

W dniach 8 – 10 lutego 2018 roku w Rzeszowie odbędzie się 8 Ogólnopolski Festiwal Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej „Piosenka w Meloniku”, którego organizatorem jest Rzeszowski Dom Kultury. W dniu 17 stycznia 2018 roku od godziny 12:00 rozpocznie się sprzedaż biletów na Koncert Galowy Festiwalu, w którego programie znajdą się recitale MICHAŁA SZPAKA i ROBERTA JANOWSKIEGO oraz występy nagrodzonych w konkursie wokalnym Laureatów.

Tegoroczna edycja„Piosenki w Meloniku”jestdrugą o zasięgu ogólnopolskim oraz pierwszą organizowaną w formule trzydniowej. W ramach Festiwalu, 8 lutego 2018 roku w Rzeszowskim Domu Kultury filia Słocina zorganizowane zostaną warsztaty wokalne z ROBERTEM JANOWSKIM, w których wezmą udział zakwalifikowani do Finału wokaliści z całej Polski.
Dzień później, czyli 9 lutego 2018 roku o godzinie 11:00 w Wydziale Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego rozpocznie się Finał 8 Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej „Piosenka w Meloniku”. Przed publicznością zaprezentują się wyłonieni w drodze eliminacji Finaliści, których sceniczne występy oceni profesjonalne Jury w składzie: ROBERT JANOWSKI, MICHAŁ SZPAK i BOŻENA STASIOWSKA-CHROBAK. Jurorzy wyłonią zwycięzców w trzech kategoriach wiekowych oraz zdobywcę Grand Prix, który otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 3000 zł. Wstęp na konkursowe przesłuchania jest bezpłatny.

Trzeci dzień Festiwalu to Koncert Galowy, który odbędzie się 10 lutego 2018 roku o godzinie 18:00 w Sali Koncertowej Wydziału Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego przy ul. Dąbrowskiego 83.

W programie wydarzenia znajdą się recitale MICHAŁA SZPAKA i ROBERTA JANOWSKIEGO, jak również występy nagrodzonych podczas Finału Laureatów. Bilety na Koncert Galowy w cenie 50 zł będą dostępne do nabycia w siedzibie Rzeszowskiego Domu Kultury (ul. Staromiejska 43a) oraz internetowo na stronach: www.rdk.rzeszow.pl i biletyna.pl. Sprzedaż biletów zostanie uruchomiona w dniu 17 stycznia 2018 roku o godzinie 12:00.

Finał Festiwalu „Piosenka w Meloniku” odbywa się pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego i Wojewody Podkarpackiego, natomiast Honorowy Patronat nad trzydniowym przedsięwzięciem sprawuje Prezydent Miasta Rzeszowa. Realizację Festiwalu wspierają: Partner – Wydział Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego, Partner Logistyczny – firma
CAR-RENTAL.PL oraz Sponsor – SUBWAY.
Patronat medialny: TerazTeatr.pl

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi