Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Poważny problem w Multikinie

patronat TerazTeraz
powrót
Poważny problem w Multikinie
The Hard Problem

21 maja 2015 r. zapraszamy na retransmisję spektaklu „Poważny problem” z National Theatre w Multikinie! Sztukę w ramach cyklu „Scena brytyjska na dużym ekranie” będzie można zobaczyć w 17 kinach sieci Multikino.

Nowa sztuka słynnego brytyjskiego dramaturga Toma Stopparda (Zakochany Szekspir, Rosenkrantz i Guildenstern nie żyją, Arkadia) w reżyserii Nicholasa Hytnera (Othello, Hamlet). Hilary, młoda badaczka psychologii pracująca w instytucie neurologii, walczy z własnym problem oraz nurtującym pytaniem związanym z jej pracą, w której spotykają się psychologia i biologia. Jeśli nie ma nic oprócz materii, to czym jest podświadomość? To właśnie „poważny problem”, który sprzeciwia się wizji współpracowników Hilary: jej pierwszemu mentorowi, Spike’owi; jej obecnemu szefowi, Leo; oraz założycielowi instytutu, miliarderowi Jerry’emu. Czy nastanie dzień, w którym komputer i skaner fMRI pozwolą odpowiedzieć na wszystkie pytania psychologii? Tymczasem Hilary potrzebuje cudu i jest gotowa się o niego modlić.

National Theatre Live: The Hard Problem/Poważny problem.


Tom Stoppard i Nicholas Hytner o sztuce The Hard Problem / Poważny problem.


Szczegóły:
Autor: Tom Stoppard
Reżyseria: Nicholas Hytner
W roli głównej: Kristin Atherton
Czas trwania: nie dłużej niż 180 min. (materiały dodatkowe, spektakl oraz jedna przerwa ok 20 min.)

Spektakl zobaczymy 21 maja 2015 o godzinie 19:00 w 17 kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź (Silver Screen), Olsztyn, Poznań Stary Browar, Rzeszów, Sopot, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Arkady Wrocławskie oraz Zabrze.

Przedstawienie zarejestrowano z udziałem publiczności, w jakości HD i DD Surround. Retransmisja w wersji oryginalnej w jakości High Definition. Spektakl z polskimi napisami.

Bilety:
35 zł – normalny
33 zł – normalny dla 4 lub 5 osób w kasie kina
31 zł – normalny dla 6 lub więcej osób w kasie kina
30 zł – ulgowy (Studenci z ważną legitymacją, Seniorzy) lub z kuponem z magazynu Multikino & Gala lub z kuponem z magazynu Sens (na rynku od 19 lutego).
28 zł – ulgowy dla 4 lub 5 osób w kasie kina
26 zł – ulgowy dla 6 lub więcej osób w kasie kina
25 zł – bilet grupowy (dla grup powyżej 15 os.)

Bilety już w sprzedaży w kasach kin i na stronie: www.multikino.pl

Organizator: Multikino S.A.
Partner Strategiczny: British Council
Dystrybutor: Cikanek Management
Nośnik / Technologia: DCP, High Definition, Digital Dolby Surround, polskie napisy
Patroni: Aktivist, Sens, Magazyn Kulturalny, Mediarun.pl, Tygodnik Przegląd, Infomusic.pl, Polskamuza.eu, Superstarsi.pl, TerazTeatr.pl, trojmiasto.pl, Warsaw Insider oraz RMF Classic.
Mecenat: OSRAM, Fiat

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi