Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Powszechny z Łodzi nadaje online

powrót
Powszechny z Łodzi nadaje online

Teatr Powszechny w Łodzi zaprasza na kolejne przedstawienia online - „Rodzinę” i „Janka, króla przeprowadzek” na zakończenie ferii zimowych. „W Teatrze Powszechnym w Łodzi nie zwalniamy tempa” – mówi dyrektor Ewa Pilawska.

Czekamy na szczepienia i staramy się zarażać optymizmem. Pracujemy intensywnie - w Teatrze trwają próby nowych spektakli, m.in. „Dobrej zmiany” w reżyserii Jakuba Przebindowskiego i „Boga” w reżyserii Michała Siegoczyńskiego. Trwają przygotowania do „Tańczącego z gwiazdami” w reżyserii Michała Walczaka. Prapremiery zaplanowane są na marzec, kwiecień i maj. W sobotę 16 stycznia o 11:00 na zakończenie ferii zimowych z myślą o młodzieży zagramy online „Janka, króla przeprowadzek”. Przed nami też kolejne prezentacje „Rodziny” w reżyserii Wojciecha Malajkata i kontynuacja projektu „Dziecko w sytuacji” online – zapowiada Ewa Pilawska.

W czasie kończących się ferii zimowych zorganizowaliśmy sześć teatralnych warsztatów online w ramach półkolonii. Prowadził je Andrzej Jakubas. Na początku mieliśmy obawy, jak będzie wyglądało spotkanie aktora z widzami przed ekranami komputerów. Choć oczywiście nie da się porównać tej formy ze spotkaniem na żywo, okazało się, że wyszło świetnie – łącznie ze wspólnymi ćwiczeniami – dodaje.„Rodzinę” można oglądać online od 15 do 24 stycznia o 19:00.
„Janka, król przeprowadzek” na zakończenie ferii zimowych można obejrzeć 16 stycznia o 11:00.

W ramach „Dziecka w sytuacji online” spektakl „Janek, król przeprowadzek” połączony z interaktywnymi warsztatami będzie zaprezentowany 26, 27 i 28 stycznia o 9:00. Biletów już nie ma, ale chęć udziału w projekcie w kolejnych terminach można już teraz zgłaszać w kasie biletowej Teatru.Bilety na wszystkie przedstawienia w Teatrze Powszechnym w Łodzi kosztują 20 groszy.
Bilety na spektakle online kupicie już teraz - tutaj: https://www.terazteatr.pl/teatry/teatr-powszechny-w-lodzi,repertuar,wszystkie,73#repertuar

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi