Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Premiera: Let’s Make Noise, Sisters!

powrót
Premiera: Let’s Make Noise, Sisters!

30 i 31 października 2020 r. zapraszamy do Komuny Warszawa gdzie odbędzie się premiera "Let’s Make Noise, Sisters!" w reżyserii Zorki Wollny. To seria politycznie zaangażowanych etiud muzycznych i choreograficznych przygotowana przez mieszkającą od lat w Berlinie polską kompozytorkę i artystkę Zorkę Wollny.

Podstawą kompozycji jest kolaż mniej i bardziej znanych kobiecych manifestów oraz różnego rodzaju drobne, wspólnotowe rytuały.

Przestrzeń Komuna Warszawa zostanie zamieniona w żywą instalację. Zwiedzając budynek, wysłuchać będzie można wykładu i koncertu, a w ramach partii solowych i grupowych ważne teksty zostaną zaśpiewane, wyrecytowane, zmienione w kołysanki lub gniewny pomruk grupy.

Publiczność zostanie przeprowadzona przez magiczny siódmy krąg piekła, oferując jednocześnie pobudzające intelektualnie i zmysłowo doznania.


Let's Make Noise, Sisters! trailer 2 from zorka wollny on Vimeo.Szczegóły:
reżyseria/ directed by: Zorka Wollny
scenariusz i wykonanie / written and performed by: Anna Gutkowska, Anna Clementi, Anna Jurkiewicz, Anna Krzystowska, Barbara Popławska, Dagmara Siwczyk, Dominika Korzeniecka, Edyta Pawłowska, Elżbieta Balano, Ewa Majewska, Florence Freitag, Gosia Gajdemska, Karoline Strys, Leah Buckareff, Lyllie Rouvière, Magdalena Zaczek, Majka Gromadowska, Pauline Payen, Renata Dziurawiec, Ula Iwińska, Zorka Wollny
film/ filmed by: Insa Langhorst, Aleka Polis
Partner: Goethe Institut

Spektakl w ramach
Komuna Warszawa
HUB Kultury 2020: Teren wspólny
#terenwspólny #commonground #hubkultury
Hasłem tegorocznej edycji programu rezydencji Komuny Warszawa jest “Teren wspólny”. Sezon kuratorowany przez Tima Etchellsa, Martę Keil i Grzegorza Reske zaprasza twórców i twórczynie do rozmowy o tym, na jakich warunkach możliwe jest dzisiaj ustalanie przestrzeni tego, co wspólne. Artyści będą przyglądać się sposobom, w jakie negocjujemy wspólną przestrzeń, i zadadzą pytania o to, do kogo właściwie należy teren wspólny? Kto wyznacza jego ramy i wyrysowuje granice? Z kim podejmujemy rozmowy i ustalamy zasady? Kogo nigdy tutaj nie wpuścimy?

Produkcja: Komuna Warszawa.
Projekt dofinansowany przez Urząd Miasta Stołecznego Warszawy w ramach programu Hub Kultury Komuny Warszawa.

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi