Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Rusza sprzedaż biletów na PPA

powrót
Rusza sprzedaż biletów na PPA

Od 10 lutego 2018 r. od godz. 10:00 Teatru Muzyczny Capitol rozpocznie sprzedaż biletów na spektakle Nurtu Off 39. Przeglądu Piosenki Aktorskiej - można je będzie kupić wyłącznie w kasie Teatru Muzycznego Capitol, nie będą dostępne online. Kosztują 1 zł.

W tym roku w Nurcie Off zobaczyć można będzie dziesięć spektakli: - Znów wyraźnym głosem o sobie i swoim miejscu w świecie mówią kobiety, kilka scenariuszy podjęło wątek samotności i wyobcowania, w tłumie, w medialnym i technologicznym chaosie, który nas otacza, kilka zastanawia się nad rolą i miejscem artystów w dzisiejszej rzeczywistości. Interesujące i bardzo różnorodne jest podejście do muzyki, które proponują uczestnicy konkursu. Jest też wśród nich wielu teatralnych zawodowców, można się więc spodziewać, że offowe spektakle 39. PPA będą po prostu dobrym, muzycznym teatrem - mówił Cezary Studniak po wybraniu scenariuszy do realizacji.

Offowe spektakle oceniać będzie jury w składzie: Natalia Kabanow – fotografka, Magda Piekarska – recenzentka teatralna, Olaf Brzeski – autor rzeźb, instalacji i filmów, Igor Gawlikowski – kompozytor, gitarzysta, współzałożyciel grupy Karbido, i Igor Kujawski – aktor.
Najlepszy spektakl otrzyma statuetkę Tukana Off i 10 tys. zł - fundatorem nagrody jest firma Atos.

Na spektakle Nurtu Głównego tegorocznego PPA pozostało jeszcze trochę miejsc: wciąż można kupić bilety na koncert francuskiej gwiazdy Camille, spektakl Needcompany "The Blind Poet", podwodny koncert "AquaSonic" duńskiej grupy Between Music, na "Requiem ludowe" Adama Struga i Kwadrofonik i występ zespołu A Filetta z Korsyki, a rakże na niektóre koncerty w Klubie Festiwalowym. Więcej na stronie ppa.wroclaw.pl

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi