Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Sąsiedzki musical Trójkąt. 45°

powrót
Sąsiedzki musical Trójkąt. 45°

28 października 2018 r. zapraszamy do Wrocławia, gdzie o godz. 18:00 w Imparcie mieszkańcy Przedmieścia Oławskiego ponownie pokażą swój autorski musical o Przedmieściu Oławskim „Trójkąt. 45°”.

Akcja przedstawienia dzieje się w roku 3185, kiedy to na Przedmieście przyszło globalne ocieplenie. Spiekota, skwar i duchota zastają mieszkańców w grubych murach kamienicach
i na podwórku. Czy w 3185 roku sąsiad sąsiadowi sąsiadem?
Historie wykorzystane w scenariuszu oparte są na faktach.

Przedstawienie przygotowane zostało przez mieszkańców Przedmieścia Oławskiego w Pracowni Komuny Paryskiej 45 w ramach programu Sąsiadujemy Strefy Kultury Wrocław.
Pokaz w Imparcie będzie scenicznym debiutem grupy, która pod opieką kolektywu Novy Ruch Teatru działa od marca br. W ramach zajęć prowadzonych w Pracowni mieszkańcy przygotowali piosenki, muzykę i scenografię do przedstawienia. Bazą do powstania scenariusza były rozmowy z uczestnikami zajęć, anegdoty i historie związane z Przedmieściem oraz artykuły na temat tej wrocławskiej dzielnicy w gazetach i internecie.

Szczegóły:
„Trójkąt. 45°”
dramaturgia: Agnieszka Charkot
teksty piosenek: Katarzyna Zduńczyk („Ananas”, „Sąsiedzie halo”), Marika Skrzeszewska („Nie boisz się tu mieszkać?”), Natalia Okopna („Dzisiejszy krajobraz”)
reżyseria: Piotr Soroka
choreografia: Agnieszka Dziewa
przygotowanie wokalne: Magda Pasierska (Mapa, ex Me Myself And I)
muzyka: Szymon Tomczyk, Magda Pasierska, Katarzyna Zduńczyk („Ananas”, „Sąsiedzkie halo”)
scenografia: Adam Królikowski
obsada: Ilona Baran, Marta Piasecka, Filip Russ, Marika Skrzeszewska, Asia Smolińska, Karolina Szymańska, Natalia Waleńska, Lesław Zamaro, Katarzyna Zduńczyk

Zapraszamy!

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi