Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Sceny z życia PREMIERA

powrót
Sceny z życia PREMIERA
Kompania Teatralna Mamro

7, 8 i 22 stycznia 2016 r. zapraszamy na premierę spektaklu "Sceny z życia" Kompanii Teatralnej Mamro do Białołęckiego Ośrodka Kultury w Warszawie. Organizatorzy zapewniają opiekę dzieciom w wieku 3-8 lat.

„Dokąd zmierza świat, w którym kobiety powoli przejmują władzę?", „Jaki los czeka męż-czyzn, którzy jako gatunek powoli, ale systematycznie zanikają?", „Czy Maciej Kot stanie wreszcie na podium Pucharu Świata w skokach narciarskich?". Na te i inne pytania stara się odpowiedzieć Kompania Teatralna Mamro, w swoim najnowszym spektaklu pt. „Sceny z życia”.

„Sceny z Życia” - to kompilacja kilku opowiadań znanych i uznanych satyryków: Ephraima Kishona, Janusza Osęki i Kornela Makuszyńskiego w formie quasi kabaretowego przedsta-wienia, którego akcja rozgrywa się w mrocznej piwnicy, gdzie grupa zdeterminowanych męż-czyzn zakłada tajne stowarzyszenie. Spektakl, w reżyserii Grzegorza Reszki, stawia swoich bohaterów w obliczu galopującego feminizmu, widma filozofii gender unoszącego się nad cywilizowanym światem i zaborczymi tendencjami współczesnych kobiet wspieranych przez wszechobecną poprawność polityczną.

Szczegóły:
Sceny z życia – Kompania Teatralna Mamro
Daty i godziny spektakli:
7 stycznia (sobota), godz. 19:00
8 stycznia (niedziela), godz. 19:00
22 stycznia (niedziela), godz. 19:00
Sala widowiskowa BOK,
ul. Głębocka 66
Warszawa

Podczas premiery spektaklu, w ramach cyklu „Wychodzę z rodzicami”, organizatorzy zapewniają opiekę nad dziećmi w wieku 3-8 lat, liczba miejsc ograniczona.

Obowiązują wcześniejsze zapisy pod adresem mailowym: kasa@bok.waw.pl lub numerem telefonu 22 300 48 00 wew. 2

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi