Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Seks, rosół i pieluchy PREMIERA

patronat TerazTeraz
powrót
Seks, rosół i pieluchy PREMIERA

7 kwietnia 2018 r. zapraszamy na premierę Teatru Młyn pt. "Seks, rosół i pieluchy". Będzie to spektakl muzyczny z pogranicza teatru, kabaretu i stand-upu. adresowany do rodziców małych i większych dzieci. Stanowi luźną opowieść o tej stronie życia rodzinnego, o której na co dzień nie rozmawiamy. Teksty piosenek zostały oparte na własnych doświadczeniach autorki oraz rozmowach z wieloma współczesnymi rodzicami. Patronat TerazTeatr.pl

Natalia Fijewska-Zdanowska – autorka tekstu:
Przedstawiana w dzisiejszych mediach rodzina, to kolorowy, ułożony obrazek – uśmiechnięte dzieci grzecznie siedzą przy stole, a wypoczęci rodzice, uśmiechając się do siebie, szykują śniadanie w ogromnej kuchni. Drażniąca rozbieżność tego obrazu, i innych podobnych, z codzienną rzeczywistością współczesnej rodziny jest dla wielu z nas – rodziców, powodem ciągłych frustracji, poczucia gorszości, zmęczenia i zniechęcenia. Spektakl SEKS, ROSÓŁ I PIELUCHY (specjalnie odnoszący się do dekadenckiego hasła rockendrollowców "sex, drugs and rock'n'roll") nie będzie „owijaniem w bawełnę’, ale nazwaniem wprost rodzicielskiej codzienności. Żywe, realne, rodzinne historie zamknięte w 13 piosenkach – buntowniczych, bezkompromisowych, satyrycznych, niepozbawionych muzycznych odniesień i humoru.

Począwszy od premiery 7.04 pokazom spektaklu towarzyszyć będą równoległe „Z TEATRU DO POKOJU – czyli warsztat cyrkowo-plastyczny, który możesz powtórzyć w swoim pokoju” dla dzieci w wieku 4-10 lat. Poprowadzi je doświadczona animatorka Justyna Szatkowska. Ideą warsztatów jest umożliwienie rodzicom zostawienia ich pociech pod opieką i spokojnego obejrzenia spektaklu – tylko dla dorosłych. Zależy nam, żeby dzieci były w dobrej formie i nastroju, stąd wcześniejsza godzina spektaklu: 17:00. Ważne, udział w warsztatach tylko po wcześniejszej rezerwacji miejsca dla dziecka! Liczba miejsc ograniczona!

Szczegóły
SEKS, ROSÓŁ i PIELUCHY
Spektakl dla zmęczonych rodziców
Tekst: Natalia Fijewska-Zdanowska
Reżyseria: Jarosław Boberek
Muzyka: Filip Dreger
Wykonanie/wokal: Agata Fijewska, Zuzanna Fijewska-Malesza, Jarosław Boberek
Akompaniament i aranżacje: Igor „Ygor” Przebindowski, Mikołaj Tabako,
Choreografia: Bartosz Figurski
Produkcja: Aleksandra Śliwińska

Premiera spektaklu:
6.04 godz. 19:00 – pokaz przedpremierowy
7.04 godz. 17:00 – pokaz premierowy
8.04 godz. 17:00 – pokaz

Miejsce:
Teatr MŁYN, Scena na Poddaszu, SCEK, ul. Jezuicka 4, Stare Miasto, Warszawa

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi