Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Spotkanie z Mają Komorowską

powrót
Spotkanie z Mają Komorowską

1 marca 2018 r. zapraszamy Teatru Lalka w Warszawie na spotkanie w ramach Festiwalu Nowe Epifanie z Mają Komorowską, która podzieli się z widzami przemyśleniami związanymi z tematem odchodzenia. Do Teatru zapraszamy dorosłych widzów. Wydarzenie bezpłatne. Obowiązują wejściówki. Zgłoszenia przyjmuje Dział Organizacji Widowni Teatru Lalka.

Maja Komorowska w przeddzień Świąt Wielkanocnych podzieli się z publicznością swoimi wspomnieniami, świadectwem i refleksją nad tajemnicą życia i odchodzenia. Usłyszymy rozdział książki Barbary Osterloff Pejzaż. Rozmowy z Mają Komorowską, który aktorka napisała po śmierci brata bliźniaka. Artystka przeczyta także wiersze m.in.: Czesława Miłosza, Zbigniewa Herberta, Anny Kamieńskiej, Barbary Sadowskiej, Grzegorza Przemyka.

Wydarzenie bezpłatne. Obowiązują wejściówki. Zgłoszenia przyjmuje Dział Organizacji Widowni Teatru Lalka tel. (22) 656 69 57, rezerwacje@teatrlalka.pl.

W ramach Festiwalu Nowe Epifanie w Teatrze Lalka odbędzie się również premiera spektaklu Król Marionetek w reżyserii i choreografii Izadory Weiss. Przedstawienie powstaje z inspiracji twórczością Tadeusza Makowskiego. Autorem scenografii i lalek jest Jan Polewka. Będzie można także obejrzeć spektakle wyreżyserowane przez Darię Kopiec: Mater Dolorosa. Pieśni pasyjne oraz Król Maciuś I.

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi