Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Śródmiejskie Międzypokoleniowe Spotkania Taneczne z DJ Wiką

powrót
Śródmiejskie Międzypokoleniowe Spotkania Taneczne z DJ Wiką

Urząd Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy oraz warszawski Teatr Capitol
zapraszają na Śródmiejskie Międzypokoleniowe Spotkania Taneczne z DJ Wiką, które odbędą się 7 i 21 sierpnia oraz 11 września 2022 r.

Śródmiejskie Międzypokoleniowe Spotkania Taneczne, to cykl trzech niedzielnych potańcówek, które odbędą się w stołecznym Teatrze Capitol w terminach: 7 i 21 sierpnia oraz 11 września w godz.16:00 - 19:00. Projekt ma na celu aktywizację oraz integrację mieszkańców Śródmieścia, gdzie wiek uczestników nie ma żadnego znaczenia. Liczy się pozytywne nastawienie i chęć dobrej zabawy. To okazja do lepszego poznania swoich są-siadów, na co często brakuje czasu i możliwości.

Do wspólnej zabawy na parkiecie, porwie Państwa Wirginia Szmyt, znana szerokiej publiczności jako DJ Wika, najstarsza didżejka w Polsce! Artystka od lat łamie stereotypy seniorów i rozkręca imprezy w całym kraju. Jej optymizm, witalność i pogoda ducha są zaraźliwe, a ona sama sprawia, że na prowadzonych przez nią wydarzeniach świetnie ba-wią się osoby w każdym wieku.

Wstęp na Śródmiejskie Międzypokoleniowe Spotkania Taneczne jest wolny. Bez-płatne wejściówki można odebrać w kasie głównej Teatru Capitol. Liczba miejsc na każde wydarzenie jest ograniczona. Na przybyłych gości czekać będą miłe, nie tylko muzyczne niespodzianki m.in. konkursy i atrakcyjne kupony rabatowe na wybrane spektakle z reper-tuaru Teatru Capitol

„Śródmieście jest dzielnicą otwartą i przyjazną, w rozwój której zaangażowani są zarówno ludzie młodzi, jak i seniorzy. Od lat stawiamy na projekty integrujące mieszkańców Śród-mieścia. W tym kontekście, całkiem naturalnym krokiem było stworzenie przestrzeni do wspólnej zabawy. Cieszymy się, że zaproszenie do poprowadzenia Śródmiejskich Między-pokoleniowych Spotkań Tanecznych przyjęła DJ Wika, która udowadnia, że wiek jest tylko kwestią umowną, a liczy się pasja i radość życia. Bardzo serdecznie zapraszamy, bądźcie z nami.”
– Magdalena Wojciechowska – Zastępca Burmistrza Dzielnicy Śródmieście

„Naszym celem jest stworzenie otwartej przestrzeni tanecznej wymiany dla mieszkańców Śródmieścia. Pragniemy aby uczestnicy naszej inicjatywy wyszli poza swoją dotychczaso-wą grupę kontaktów. Chcemy dać im impuls do wyjścia z domu, do wspólnego spotkania i spędzenia czasu. Jest mi niezwykle miło, że Teatr Capitol, dzięki współpracy z Urzędem Dzielnicy Śródmieście może stać się takim miejscem. Moim celem od lat jest, aby każdy Gość wychodził z mojego teatru zadowolony i odprężony, naładowany pozytywną energią i niezapomnianymi wrażeniami - mam nadzieję, że wszyscy Państwo, którzy weźmiecie udział w Śródmiejskich Międzypokoleniowych Spotkaniach Tanecznych właśnie to poczu-jecie. Serdecznie zapraszam i już nie mogę się doczekać! - mówi Anna Gornostaj - Dyrektor Teatru Capitol

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi