Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Teatr Hulaj w IMPRO Praha

patronat TerazTeraz
powrót
Teatr Hulaj w IMPRO Praha

Już 11 stycznia 2018 r. zapraszamy na kolejne IMPRO do Kina Praha w Warszawie. Wystąpi przed Wami „Teatr Hulaj”. Patronat TerazTeatr.pl

Improwizacja jest formą żywego teatru, w którym fabuła, postaci i dialogi będące częścią gry, sceny czy opowieści powstają "tu i teraz". Często improwizatorzy przyjmują sugestie od publiczności lub czerpią inspiracje z innych źródeł.
Każda improwizacja jest wyjątkowa, ponieważ jeśli zobaczysz występ to... nigdy się on nie powtórzy!

Improwizowane pokazy są za każdym razem inne i różnią się pomiędzy sobą. Poszczególne grupy improwizacyjne charakteryzują się swoim własnym, wypracowanym stylem. Aktorzy są jednocześnie reżyserami i scenarzystami ściśle ze sobą współpracującymi w tym samym czasie, bez wcześniejszego przygotowania czy planowania. Impro jest spontaniczne, wciągające i zabawne. Ale by się o tym przekonać, będziesz musiał najpierw zobaczyć to na własne oczy i dać się całkowicie pochłonąć!
Kolejne spotkanie odbędzie się w czwartek, 11 stycznia o godz. 19:00. Wystąpi przed Wami „Teatr Hulaj”

„Teatr Hulaj” – warszawska grupa improwizatorów. Wierzą w dobrą zabawę i w to, że z połączenia ich charakterów może wyniknąć ciekawy spektakl. Grają razem od 2013 roku. Uczyli się improwizacji w Chicago, Nowym Jorku i Warszawie.

Teatr Hulaj tworzą: Marta Iwaszkiewicz, Piotr Gasik, Agnieszka Matan, Jasiek Wasilewski

IMPRO W PRAHA!

11 stycznia (czwartek), godz. 19:00
Czas trwania: 90 minut
Ceny biletów – 20zł (normalny), 15zł (ulgowy: dla uczniów i studentów z ważną legitymacją oraz posiadaczy „Karty Praha”)

AGENDA
godz. 19:00 – 20:30 – improwizacja
godz. 20:30 – 20:35 – oklaski i napisy końcowe

Kino Praha
ul. Jagiellońska 26
03-719 Warszawa

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi