Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Teatr Magii Macieja Pola

powrót
Teatr Magii Macieja Pola

25 listopada 2018 r. zapraszamy na Teatr Magii Macieja Pola, magiczne widowisko największego polskiego iluzjonisty w Teatrze Lalka w Warszawa. Bilety do nabycia na TerazTeatr.pl

Maciej Pol, najsłynniejszy polski iluzjonista oraz Teatr Lalka zapraszają na niezwykły spektakl, pełen magicznych efektów przygotowanych w oparciu o najnowsze osiągnięcia współczesnej sztuki iluzji oraz techniki. Familijne widowisko to barwne przedstawienie, w którym iluzjonista zabiera widzów w baśniowy świat, a każde dziecko może poczuć się prawdziwym czarodziejem.

Maciej Pol, twórca Teatru Magii, laureat wielu międzynarodowych festiwali sztuki iluzji. Styl tworzonych przez niego widowisk zachwyca publiczność renomowanych scen całego świata, m.in.: Casablanki, Paryża, Wiednia, Chicago, Moskwy czy Drezna. Jego nowoczesne, niepowtarzalne kreacje i oryginalne aranżacje przenoszą widza w świat pełen czarów i niezwykłych tajemnic. Współpracuje z teatrami, artystami, filmowcami.
W Teatrze Lalka zaprezentuje widowisko TEATR MAGII MACIEJA POLA. Na program składają się zarówno duże, jak i mniejsze efekty iluzji. Jedne przedmioty będą w cudowny sposób znikać, inne - nagle się pojawiać. Dzięki efektom świetlnym, dźwiękowym i pirotechnicznym widza czekają niezapomniane wrażenia oraz uczestnictwo w widowisku na najwyższym światowym poziomie.

Dla najbardziej wymagającej publiczności iluzjonista przekracza granice wyobraźni, przenikając przez lustro i wyczarowując śnieg w środku lata. Podczas przedstawienia dzieci nie są tylko biernymi odbiorcami, ale uczestnikami zaproszonymi do interaktywnego udziału w show. Zaangażowanie widowni w ciekawy sposób rozwija dziecięcą wyobraźnię. Wspólnie szukamy rozwiązań dla rzeczy niemożliwych i tym samym ćwiczymy swoją kreatywność.

Teatr Magii Macieja Pola

25.11.2018 r. godz. 16:00 Kup Bilet
25.11.2018 r. godz. 18:30 Kup Bilet

Cena biletu: 55 zł

Teatr Lalka
Plac Defilad 1,
Warszawa
Informacja o biletach: Dział Organizacji Widowni: tel. (22) 656 69 57 rezerwacje@teatrlalka.pl

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi