Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Teatr Mazowiecki SIEĆ

powrót
Teatr Mazowiecki SIEĆ
Teatr Mazowiecki Sieć

TEATR MAZOWIECKI SIEĆ zakłada stworzenie silnej, rozpoznawalnej grupy partnerskich ośrodków kultury i zarazem grupy scen, która będzie identyfikowana poprzez działania teatralne i promocyjne oparte na jednolitej i wspólnej strategii komunikacji.

Projekt sieci scen na Mazowszu powstał w ramach wdrażania nowej strategii Mazowieckiego Instytutu Kultury, którego częścią jest Teatr Mazowiecki, do 1 października 2014 r. działający pod nazwą TEATRPRAGA.PL. Przynależność Teatru Mazowieckiego do Mazowieckiego Instytutu Kultury i wynikające z tego szanse oraz możliwości, wyznaczają kierunek działań. Nowa nazwa to znak konsekwentnie wdrażanych zmian w organizacji teatru, których celem jest wykorzystanie potencjału mazowieckich ośrodków kultury z nowoczesnym zapleczem sceniczno-technicznym. W projekcie bierze udział 10 instytucji kultury w: Ciechanowie, Górze Kalwarii, Grójcu, Mińsku Mazowieckim, Mławie, Ostrowi Mazowieckiej, Sokołowie Podlaskim, Siedlcach, Węgrowie i Wyszkowie. Wszystkie one zgłosiły chęć współpracy.

W promocji sieci szczególny nacisk zostanie położony na jak najlepsze wykorzystanie mediów lokalnych Mazowsza oraz własnych możliwości promocyjnych partnerów sieci (głównym kanałem mają być emisje w salach ośrodków przed seansami filmowymi).

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi