Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Teatr Miejski w Gliwicach powraca!

powrót
Teatr Miejski w Gliwicach powraca!

Teatr Miejski w Gliwicach postanowił powrócić do grania spektakl z hasłem: Wirusowi na pohybel! 18 i 19 czerwca o godz. 19:00 zapraszamy na spektakl "Wieczór kawalerski” w reż. Giovanniego Castellanosa.

Ostatni sezon możemy śmiało określić jako dramatyczny. Pierwsze miesiące dały nam cały szereg sukcesów premierowych od komedii „Plotka”, przez sądowy thriller „Dwunastu gniewnych ludzi”, kabaretowy koncert „Tuwim dla dorosłych”, aż po autorski spektakl Agaty Biziuk „Wpuść mnie”, którego niepokojący, post apokaliptyczny charakter niedługo potem stał się naszą pandemiczną rzeczywistością. Covid wyrwał nas z galopu twórczego i frekwencyjnego, usadzając nas na czterech literach na dobre kilkanaście tygodni.

Teraz próbujemy wrócić do formy, ale z rozwagą. Obowiązuje nas specjalny reżim sanitarny, więc szczegółowe informacje na jego temat są dostępne na stronie Teatru i będą na bieżąco aktualizowane. Przed wizytą w teatrze bardzo prosimy o zapoznanie się z wszystkimi obowiązującymi nas – ludzi teatru – zasadami i ich przestrzeganie.

Bilety będą dostępne online na naszej stronie internetowej www.teatr.gliwice.pl (namawiamy szczególnie do tej formy zakupu) oraz w kasie kina Bajka (ul Dolnych Wałów 3) w godzinach od 10.00 do 18.00 od wtorku do piątku (w weekendy nie czynne). Kasa w siedzibie Teatru przy Nowym Świecie pozostaje nieczynna.

Zakupione bilety elektroniczne wystarczy pokazać bileterom przy wejściu do teatru na ekranie telefonu.

GRAMY:
WIECZÓR KAWALERSKI
Robin Hawdon
reż. Giovanny Castellanos
Gatunek: komedia
Dla widzów od lat 16

18 czerwca (czwartek) godz. 19.00
19 czerwca (piątek) godz 19.00

Teatr Miejski w Gliwicach

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi