Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Teatr Młyn urodzinowy KONKURS

konkurs
powrót
Teatr Młyn urodzinowy KONKURS
Teatr Młyn zaprasza

W październiku swoje 10-lecie będzie obchodzić warszawski Teatr Młyn, założony przez siostry Fijewskie. Z tej okazji zapraszamy na spektakle: 19.10 "Draka" 20.10 "Facet mojej żony", 22.10 "Draka". Oczywiście zaproszenia mamy do wygrania w prostym konkursie.

Krótko o spektaklach:
DRAKA
Emerytowany policjant dowiaduje się, że jest nieuleczalnie chory. Rozdrażniony otaczającą go rzeczywistością sześćdziesięciolatek – samotnik, cwaniak i łapówkarz, staje w obliczu rozliczenia z własnym życiem. Wartka, dowcipna i przewrotna akcja sztuki dzieje się na przemian w starym Mlecznym Barze i Rejonowym Szpitalu. Rzeczywistość bohatera tworzą zimna i bezlitosna Pani Doktor, oraz krzykliwa, ciężarna Kelnerka. Spektakl poprzez śmiech, absurd i groteskę stawia pytania o naszą współczesną rzeczywistość, dlaczego wiąże się ona coraz częściej z poczuciem wstydu i złości? W jaką stronę zmierza nasze “dynamicznie rozwijające się” społeczeństwo? Czy w świecie, który powoduje tyle frustracji, jest jeszcze miejsce na bezinteresowną bliskość? Groteskowa forma i dowcip – to być może jedyny sposób na poruszenie tych tematów społecznego, ale i naszego wewnętrznego tabu.
Występują: Krzysztof Kiersznowski, Zuzanna Fijewska-Malesza, Agata Fijewska

FACET MOJEJ ŻONY
A oto współczesny mąż – jak trzeba ugotuje, pozmywa, jak trzeba pójdzie do pracy – nawet jako niania. Jak trzeba zgodzi się nawet na drugiego faceta. „A co będę kontrolować, ja nie z takich...” – mówi – „to jest jej życie i jej wybory, ja jestem bezkonfliktowy. Zresztą facet mojej żony to miły gość…” Idealny mąż kobiety wyzwolonej? Dlaczego więc nie da się z nim wytrzymać?
„Facet mojej żony” to opowieść o mężczyźnie, który za wszelką cenę próbuje sprostać kobiecym wymaganiom. Sławomir Pacek wciela się w bohatera, który rozbrajająco szczerze opowiada widzom swoją historię. Historię ogromnej miłości, na którą postawił wszystko. Historię zwykłego mężczyzny, który ‘próbuje się połapać w tych kobiecych sprawach’. Autentyczny, przejmujący, prawdziwy i współczesny teatr jednego aktora.
Występuje: Sławomir Pacek

KONKURS
Dla czytelników TerazTeatr.pl mamy po 3 podwójne zaproszenia na 19, 20 i 22 października 2017 r do Teatru Młyn w Warszawie. Prosimy o wypełnienie formularza konkursowego. W odpowiedzi podajemy preferowaną datę wizyty w teatrze. Konkurs trwa do 18.10.2017 do godz. 15:00. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zwycięzców o wygranej poinformujemy osobiście.

Odpowiedzi prosimy przysyłać na mail: konkurs@terazteatr.pl
W temacie: 10LAT Teatru MŁYN KONKURS
W treści: Odpowiedź oraz imię i nazwisko uczestnika

Kiedy grają:
19 października 2017 r. godz. 19:30
DRAKA

20 października 2017 r. godz. 19:30
FACET MOJEJ ŻONY

22 października 2017 r. godz. 19:00
DRAKA

Teatr Młyn
Scena Staromiejska SCEK,
ul. Jezuicka 4,
Stare Miasto, Warszawa

Bilety:
40, 35zł, po uprzednim dokonaniu rezerwacji
rezerwacje@fundacjamlyn.pl tel. 519 672 356
Ilość miejsc ograniczona!

komentarze
comments powered by Disqus
aktualności

więcej

partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi