Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Testosteron - PREMIERA w Katowicach i Opolu

powrót
Testosteron - PREMIERA w Katowicach i Opolu
"Testosteron", reż. Robert Talarczyk

Już 19 marca, na Dużej Scenie Teatru Śląskiego w Katowicach, a 26 marca na Dużej Scenie Teatru im. J. Kochanowskiego w Opolu premierowo zobaczyć będzie można kultową komedię Andrzeja Saramonowicza - "Testosteron" w reż. Roberta Talarczyka.

Zanim zapytamy, co mężczyźni wiedzą o kobietach (a odpowiedź należy raczej do krótkich i nieskomplikowanych), może warto przyjrzeć się temu, co w ogóle wiedzą o samych sobie (tutaj odpowiedź będzie raczej podobna). Siedmiu samców, których dzieli wiele, ale łączy jedno – buzujący testosteron. I niepoukładane relacje z płcią przeciwną. W wyniku zbiegu okoliczności (czy aby na pewno?) muszą spędzić ze sobą bardzo długi i bardzo trudny wieczór. Na szczęście mają bardzo dużo wódki, a jak powszechnie wiadomo – przy niej wymiękają nawet najsilniejsi. To będzie prawdziwe rodeo hormonów doprawione prężeniem muskułów i ripostami szybkimi jak strzał rewolwerowca. Czy poleje się krew?

Kultowa komedia teatralna Andrzeja Saramonowicza, która doczekała się pamiętnej ekranizacji w reżyserii autora i Tomasza Koneckiego, tym razem w wykonaniu najbardziej samczych i męskich aktorów Teatru im. J. Kochanowskiego w Opolu i Teatru im. St. Wyspiańskiego w Katowicach. Masakra.

Testosteron
Teatr Śląski w Katowicach/Teatr im. J. Kochanowskiego w Opolu
premiera: 19-03-2021r. (Katowice), 26-03-2021r. (Opole)

Andrzej Saramonowicz - tekst
Robert Talarczyk - reżyseria i opracowanie muzyczne
Marcel Sławiński - scenografia i kostiumy

Obsada: Karol Kossakowski, Artur Święs, Tomasz Ostach, Artur Paczesny, Michał Rolnicki, Radomir Rospondek, Arkadiusz Machel.

Bilety w cenie 25-60 zł (Katowice), 24-39 zł (Opole) do nabycia w kasach teatrów oraz na stronach internetowych teatrów.

Daty kolejnych wystawień sztuki:
- Katowice: 19-21 marca, 8-9 kwietnia.
- Opole: 24-26 marca, 10-11 kwietnia.

Gorąco zapraszamy!

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi