Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

The Crucible w Atlanticu

patronat TerazTeraz
powrót
The Crucible w Atlanticu
The Crucible czyli Czarownice z Salem

19 lutego 2015 roku zapraszamy do Kina Atlantic na pokaz sztuki pt. "The Crucible" wyświetlanej w ramach międzynarodowego projektu Digital Theatre! Patronat nad wydarzeniem objął TerazTeatr.pl

"The Crucible" to pokaz specjalny realizowany równolegle do serii "Oglądaj spektakle z cyklu National Theatre Live wraz z UW!", objętej honorowym patronatem przez Jego Maginificencję Rektora UW, dr hab Marcina Pałysa, prof. UW.

"The Crucible" to po polsku "Czarownice z Salem, sztuka napisana przez Arthura Millera w 1952 r. Premierę światową miała na Broadwayu 22 stycznia 1953 r. Zdobyła wtedy nagrodę Tony za najlepszą sztukę roku.
Richard Armitage występuje w głównej roli w klasycznej sztuce Arthura Millera opartej na niesławnych procesach czarownic z Salem. Sztuce, która została przywrócona do życia dzięki uznanej reżyserce Yaël Farber.
W małej społeczności Salem, Massachusetts, prywatne waśnie kolidują z pożądaniem i przesądami, napędzając zbiorową histerię. Ponadczasowa przypowieść Millera atakuje bezmyślne oskarżenia i przerażającą moc niesłusznych zarzutów. Richard Armitage powraca na deski teatru The Old Vic po takich spektakularnych filmach jak: trylogia Hobbit, w której zagrał postać Thorina Dębowej Tarczy czy "Captain America: Pierwsze starcie" gdzie zagrał Heinza Krugera.

UWAGA!
Sztuka zostanie wyświetlona w języku angielskim z angielskimi napisami. Nie będzie dostępnej wersji z napisami w języku polskim.
Jedyne wyświetlenia spektaklu odbędą się w czwartek, 19 lutego o godz. 20: 00 w Kinie Atlantic.

Zapowiedź spektaklu z teatru The Old Vic. Materiał w języku angielskim.


Zapraszamy też do obejrzenia wywiadu z Richardem Armitage w BBC Breakfast. Materiał w języku angielskim.


Zachęcamy też do obejrzenia filmu o tym jak obecnie wygląda The Old Vic i jak wyglądał w przeszłości.


Dzięki współpracy z Samorządem Studentów oraz Samorządem Doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego, Kino Atlantic będzie mogło zaprezentować ten wyjątkowy spektakl, od niedawna dostępny w portfolio dystrybutora CinemaLive.

BILETY
Cennik biletów:
35zł – bilet normalny
30zł – bilet ulgowy (dla studentów, seniorów oraz posiadaczy Karty Kinomana)
25zł – bilet dla studentów / doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego
Bilety dostępne wyłącznie w kasach Kina Atlantic!

Partnerzy:
Uniwersytet Warszawski
Radio Kampus
Entropia Słowa
Teraz Teatr – www.terazteatr.pl
e-teatr.pl – www.e-teatr.pl

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi