Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Urodziny Stand-up nad Wisłą

powrót
Urodziny Stand-up nad Wisłą
Rafał Rutkowski

26 lipca 2017 r. zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie urodziny "Stand-up nad Wisłą" do Piotra Szumowskiego i Jaśka Borkowskiego ze Stand-up Polska dołączy Rafał Rutkowski.

Rafała Rutkowskiego znacie, jako aktora teatralnego, telewizyjnego i filmowego, dyrektora artystycznego Teatru Montownia, a także jako specjalistę od kultowych one-man show i stand-up comedy. W tej ostatniej roli zawita na 8. urodziny Cudu - przygotował najlepsze i najśmieszniejsze punkty swojego programu, czyli the best of Rafał Rutkowski!

♥ Piotr Szumowski ♥
Komik w pełni międzynarodowy. Występował w ponad trzydziestu krajach, na pięciu kontynentach, w trzech językach. Tak jest, Piotrek przeżył 409 dni podróży dookoła świata. Jak on to zrobił? Nikt nie wie. Ostatnio przez 10 minut próbował otworzyć saszetkę z ketchupem, a potem polał frytki musztardą.

♥ Jasiek Borkowski ♥
Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i charakterystycznych polskich komików. Występować zaczął dzięki Stand-up Polska w 2010 roku, zdobywając w tym czasie uznanie i sympatię widzów, swoim zaskakującym i emocjonalnym stand-upem.

26.07.2017 godz. 20:00
Bulwar Flotylli Wiślanej
Warszawa

WSTĘP WOLNY

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi