Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

War Horse NTL

patronat TerazTeraz
powrót
War Horse NTL
War Horse to spektakularne widowisko

Niesamowite widowisko "War Horse" już 24. kwietnia o godz. 20:00 w Kinie Atlantic. Transmisja sztuki realizowana jest w ramach projektu National Theatre Live. Cieszymy się z tego, że możemy być patronem medialnym tego wydarzenia.

"War Horse" to szósty pokaz w serii "Oglądaj spektakle z cyklu National Theatre Live wraz z UW!", wydarzeniu objętym honorowym patronatem przez Jego Magnificencję Rektora UW, dr hab. Marcina Pałysa, prof. UW. Spektakl National Theatre oparty na powieści Michaela Mopurgo został przeniesiony na scenę dzięki scenariuszowi Nicka Stafforda. „War Horse” pozwala publiczności odbyć niesamowitą podróż razem z młodym Albertem i jego wyjątkowym koniem, Joey’em, poprzez pola wiejskiego Devon, aż po okopy Francji podczas I wojny światowej. W połączeniu z porywającą muzyką, ten wzruszający dramat jest prawdziwym pokazem kreatywności. Jego fundament stanowią naturalnej wielkości kukły, zbudowane przez renomowaną Handspring Puppet Company z RPA, które przeistaczają się na scenie w galopujące, szarżujące, żyjące własnym życiem konie.
Dzięki współpracy z Samorządem Studentów oraz Samorządem Doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego, Kino Atlantic będzie mogło zaprezentować ten wyjątkowy spektakl, od niedawna dostępny w portfolio regionalnego dystrybutora CIKANEK Management.

Cennik biletów:
35zł – bilet normalny
30zł – bilet ulgowy (dla studentów, seniorów oraz posiadaczy Karty Kinomana)
25zł – bilet dla studentów / doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego
Bilety dostępne wyłącznie w kasach Kina Atlantic!

Na zachętę prezentujemy krótką zapowiedź spektaklu.

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi