Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Warszawski Festiwal Teatralny Młodych

patronat TerazTeraz
powrót
Warszawski Festiwal Teatralny Młodych
WFTM 2015

Tylko do 9 kwietnia 2015 można przesyłać zgłoszenia do udziału w Warszawskim Festiwalu Teatralnym Młodych w Starej Prochowni, którego celem jest przegląd najciekawszych inicjatyw teatralnych realizowanych w placówkach i ośrodkach działających na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego.

Odbywający się w SCEK, w ramach Wiosennych Konfrontacji Artystycznych Dzieci i Młodzieży, Festiwal jest konkursem teatralnym w kategorii młodzieżowej. Do udziału zapraszamy zespoły teatralne działające w szkołach gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz w ośrodkach kultury i placówkach edukacji pozaszkolnej. Festiwal skierowany jest do uczestników w wieku od 13 do 21 lat.

TERMINY:
- 9 kwietnia 2015 r. upływa termin przyjmowania zgłoszeń (w przypadku aplikacji przesłanych pocztą decyduje data wpływu).
- 13 kwietnia 2015 r. zostanie opublikowana na stronie www.scek.pl lista przedstawień zakwalifikowanych do konkursu.
- 17-18 kwietnia 2015 r. odbędą się prezentacje konkursowe na Scenie Starej Prochowni SCEK, ul. Boleść 2.
- 18 kwietnia 2015 r., o godz. 19:00 nastąpi uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród.

Więcej informacji w Regulaminie WFTM, który wraz z Kartą zgłoszenia znajduje się na stronie SCEK (link poniżej). W sprawie ustalenia terminów prezentacji spektakli w ramach kwalifikacji do konkursu prosimy o kontakt z Koordynatorami.

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi