Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Warszawskie Spotkania Teatralne 2021

powrót
Warszawskie Spotkania Teatralne 2021

41 edycja Warszawskich Spotkań Teatralnych odbędzie się dniach 6-20 czerwca 2021 r. w Teatrze Dramatycznym w Warszawie. Pełen program zostanie ujawniony w drugiej połowie maja, ale już dziś możemy zdradzić, że każdy spektakl z głównego nurtu zaprezentujemy dwukrotnie, aby przy obowiązujących obostrzeniach sanitarnych, przedstawienia na scenie mogło obejrzeć jak najwięcej osób. Dodatkowo dla tych, którzy będą chcieli uczestniczyć w festiwalu w domu tworzymy nurt towarzyszący, w którym zaprezentujemy online wszystkie tytuły grane na scenie, a nawet kilka więcej! Kuratorem 41 WST jest Wojciech Majcherek.

Warszawskie Spotkania to także inspirujące rozmowy twórców z widzami. Dyskusje z udziałem publiczności prowadzone w teatrze po spektaklach będą również transmitowane na festiwalowym Facebooku: https://www.facebook.com/WarszawskieSpotkaniaTeatralne

Oczywiście widzów zapraszamy nie tylko z wielką przyjemnością, ale i z odpowiedzialnością, stwarzając bezpieczne warunki do oglądania spektakli i stosując się do obowiązujących obostrzeń.

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi