Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Warsztaty dla dzieci w Syrenie

powrót
Warsztaty dla dzieci w Syrenie

3 października 2020 Teatr Syrena rozpoczyna już 9. edycję jesiennych warsztatów teatralnych dla dzieci w wieku 5-12 lat. Warsztaty prowadzą aktorzy Teatru Syrena, zapraszani są również wyjątkowi goście – wybitni specjaliści zajmujący się teatralnym rzemiosłem.

9. EDYCJA WARSZTATÓW TEATRALNYCH DLA DZIECI
Rozwijanie wyobraźni i twórczego myślenia u dzieci to niezwykle ważny element edukacji, a teatr, jego magia oraz połączenie wszystkich dziedzin artystycznych w jednym miejscu daje ku temu doskonałe narzędzia.

Program realizowany będzie na trzech poziomach zaawansowania:

„Uczymy się teatru” (dla dzieci w wieku 5-7 lat)
Doskonała okazja do poznania wielu tajemnic pracy aktora i reżysera, ale też inspicjenta, suflera czy pań garderobianych. Na sukces sceniczny pracuje blisko setka ludzi! Pamiętajmy, że teatr to miejsce, ludzie, spektakle i... czary.

„Tworzymy teatr” (dla dzieci w wieku 8-10 lat)
Druga część teatralnej przygody z warsztatami. Zaprosimy dzieci do głębszego zanurzenia się w świat teatralny – staną się raz aktorami, raz scenografami, innym razem stworzą kostium.

„Jesteśmy teatrem” (dla dzieci w wieku 8-12 lat)
Warsztaty w całości poświęcone tworzeniu spektaklu teatralnego. Wprowadzą dzieci w świat teatru, pozwolą poznać ćwiczenia z dykcji oraz impostacji (oddechowe). Wybrane przez aktorów wiersze uwrażliwiają na poezję, wzbogacają słownictwo i pobudzają wyobraźnię.

Więcej informacji na stronie Teatru Syrena: https://teatrsyrena.pl/index/warsztaty.html

Szczegółowe informacje i rezerwacja
Paulina Huczyńska
p.huczynska@teatrsyrena.pl
tel. 22 10 11 609
kom. 607 934 434

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi