Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Warsztaty dla małych filozofów

powrót
Warsztaty dla małych filozofów

Teatr Lalka w Warszawie oraz Pracownia Filozoficzna Eureka zapraszają na wyjątkowe spotkanie – warsztaty filozoficzne „Odważni filozofują“. Inspiracją do dysputy filozoficznej będą spektakle Teatru Lalka. Mali uczestnicy zostaną zabrani w podróż przez wyobraźnię, samodzielne myślenie i zastanawianie. Będą dzielić się i mierzyć się z wątpliwościami oraz uczyć poprzez dobrą zabawę. Warsztaty skierowane dla dzieci od 5 roku życia.

Podczas warsztatów filozofki z Pracowni Filozoficznej Eureka będą uczyć dzieci krytycznego myślenia i wzmacniać potencjał intelektualny najmłodszych. Dzieci uwielbiają „filozofować“. Uczestnicy będą spierać się i wspierać w poznawaniu świata i człowieka. Argumentować swoje racje. Zapowiada się fascynująca zabawa.

Pracownia Filozoficzna Eureka filozofując z dziećmi rozwija kreatywność, logiczne myślenie, wzmacnia poczucie własnej wartości, wyposaża na przyszłość w realny wpływ na własne wybory i życie. Warsztaty prowadzi Joanna Imienowska, absolwentka Filozofii Teoretycznej w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim oraz Zarządzania w Politechnice Gdańskiej i w Szkole Głównej Handlowej, pasjonatka rozmów z dziećmi, muzyki klasycznej oraz ziołowego ogródka, mam dwoje dzieci 10,5-letniego Wojciecha i 7,5-letnią Olę.

TERMINY WARSZTATÓW:
14 października, godz. 13:45
16 października, godz. 12:45
17 października, godz. 12:45
Czas trwania 60 min

Zgłoszenia przyjmuje Dział Organizacji Widowni:
tel. (22) 656 69 57
rezerwacje@teatrlalka.pl

Teatr Lalka,
PKiN, ul. Plac Defilad 1
Warszawa

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi