Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Warsztaty świąteczne w Grotesce

powrót
Warsztaty świąteczne w Grotesce

5 grudnia 2020 r. tj w najbliższą sobotę zapraszamy na pierwsze warsztaty świąteczne Groteski. To propozycja dla całych rodzin, aby wspólnie z aktorami i pracownikami pracowni plastycznej przygotować świąteczne ozdoby. Będzie to doskonały materiał dla małych i dużych widzów Groteski. A do przygotowania świątecznych dekoracji wystarczy to co mamy w domu – przybory plastyczne, gazety i inne znaleziska i skarby, które zalegają w szufladach i szkatułkach z guzikami!

Warsztaty wystartują w sobotę 5 grudnia pierwszym odcinkiem zatytułowanym „Święta z Gwiazdami” opracowanym przez Katarzynę i Andrzeja Kopczyków. Kolejne odcinki w soboty 12 i 19 grudnia! Będzie można je zobaczyć na profilu facebookowym Groteski i stronie www od godziny 11:00!

Od niedawna można kupić zdalnie vouchery teatralne Groteski. To doskonały prezent dla dzieci i dla rodziców, którzy będą mogli wspólnie wybrać się do naszego teatru w wybranym terminie w całym 2021 roku! Wierzymy, że przyjdzie czas powrotu do wspólnego przeżywania teatru, do tworzenia i dzielenia się tym najlepsze dlatego tym bardziej zapraszam – podaruj teatr pod choinkę – mówi Dyrektor Teatru Adolf Weltschek.

Więcej świątecznych (i nie tylko!) niespodzianek od Teatru Groteska już wkrótce!

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi