Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Warsztaty teatralne dla dorosłych

powrót
Warsztaty teatralne dla dorosłych

Teatr Młyn zaprasza na akcję Teatr w prezencie dla siebie, czyli warsztaty dla dorosłych w Teatrze Młyn, które odbywać się będą od kwietnia do czerwca 2018 r. Liczba miejsc ograniczona.

Wiemy, że pośród nas jest wiele osób, które w głębi duszy zawsze marzyły o występowaniu na scenie, ale do tej pory… jakoś się nie złożyło. Warszawski Teatr MŁYN rozpoczyna właśnie zapisy do grupy teatralnej dla dorosłych. Zajęcia poprowadzi aktor Bartosz Mazur we współpracy z reżyserem i autorką tekstów Natalią Fijewską-Zdanowską.

Ideą spotkań warsztatowych jest stworzenie grupy, która w profesjonalnej przestrzeni teatralnej zrealizuje wspólnie spektakl według własnego pomysłu. Tematem planowanego przedstawienia będą relacje z najbliższymi. Co nas boli? Dotyka? Śmieszy? Jakie absurdy kryją się w naszych związkach z innymi ludźmi? Jak wpływa na nas współczesność?

Cykl rozpoczną intensywne zajęcia aktorskie. Następnie uczestnicy przejdą wspólnie wszystkie etapy realizacji spektaklu: od pomysłu, przez wspólne skomponowanie scenariusza, aranżację przestrzeni i próby aż do wystawienia spektaklu na profesjonalnej scenie (pokaz odbędzie się dwukrotnie).

Dla kogo przeznaczone są zajęcia: dla dorosłych w każdym wieku, czyli 18+; a w szczególności:
• dla widzów Teatru MŁYN i teatru w ogóle;
• dla osób nieśmiałych i tych, które rozsadza energia;
• dla osób pracujących teatralnie z grupami dzieci i młodzieży – nauczycieli, instruktorów teatralnych;
• dla osób piszących do szuflady i nie tylko;
• dla osób, które chcą się skonfrontować z własnymi marzeniami, ograniczeniami, potrzebami, przeżyć przygodę, doświadczyć czegoś nowego, a może nawet zmienić swoje życie.


Terminy i warunki zgłoszenia:
Zgłoszenia przyjmujemy do 10 marca mailem na adres projekty@fundacjamlyn.pl
Należy podać imię nazwisko, wiek, nr telefonu i krótko napisać, dlaczego chcę wziąć udział w projekcie. Rekrutacja polegać będzie na rozmowie z prowadzącymi. Spotkanie rekrutacyjne odbędzie się 25 marca w godzinach 10:00-13:00 (godziny podamy zgłoszonym na kilka dni przed terminem). Zajęcia będą odbywały się od 8 kwietnia w każdą niedzielę w godzinach 10:00-13:00. Łącznie przewidzianych jest 10 zajęć plus 2 pokazy.

Liczba osób w grupie: 9-14 uczestników.

Gdzie: na scenie Teatru MŁYN – Scena Na poddaszu SCEK, Jezuicka 4, Stare Miasto.

Koszt: 1000zł za osobę za całość cyklu. Płatne w dwóch ratach: 500 zł do końca marca i 500 zł do końca kwietnia. Zniżka 10 proc. dla:
• osób, które zapłacą pierwszą ratę do końca lutego;
• osób, które zgłoszą się we dwójkę;
• absolwentów Kursu Instruktorów Teatralnych w Teatrze Ochoty, lub Kursu Lekcja Teatru w Teatrze Polskim;
• stałych widzów Teatru MŁYN.

Kontakt:
projekty@fundacjamlyn.pl
Tel. 519 672 356 – wt-pt w godz. 09:00-13:00.

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi