Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Wcześniejsze otwarcie Teatru Dramatycznego w Białymstoku

powrót
Wcześniejsze otwarcie Teatru Dramatycznego w Białymstoku

W związku z wcześniejszym otwarciem instytucji kultury, Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku zaprasza widzów na spektakle już od 21 maja 2021 r.

– Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni informacją o otwarciu obiektów kultury. Długo czekaliśmy na ten moment, dlatego nie zwlekamy i planujemy spektakle w najbliższym możliwym terminie – mówi Piotr Półtorak, Dyrektor Teatru.
21, 22 i 23 maja instytucja zachęca do obejrzenia swojego najnowszego hitu, czyli sztuki „Boeing, Boeing” w reżyserii Witolda Mazurkiewicza. Spektakl uwielbiany przez białostocką publiczność zagwarantuje dużą dawkę śmiechu. Farsa przedstawia historię Maksa, który ma trzy narzeczone. Bohater wpada w tarapaty, gdy pewnego dnia kobiety zjawiają się w jego domu. Z pomocą przychodzi mu m.in. zwariowana gosposia Nadia.

– Nie możemy się doczekać obecności widzów w teatrze, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby stanąć na wysokości zadania. Nie spodziewaliśmy się takiego przebiegu zdarzeń i odpowiadając na potrzeby odbiorców, zapraszamy na kultową farsę, która skradła serca także naszych widzów – dodaje Piotr Półtorak, Dyrektor Teatru.

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi