Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Wieczór komedii improwizowanej

powrót
Wieczór komedii improwizowanej

28 października 2019 r. zapraszamy do Teatru Warsawy w Warszawie na premierę spektaklu „Wieczór komedii improwizowanej”, która jest częścią cyklu Społeczna Scena Debiutów.

W ramach projektu Stand-Up Debiuty zapraszamy na jedyny w swoim rodzaju wieczór komedii improwizowanej. Młodzi debiutanci pod reżyserskim okiem Wojciecha Tremiszewskiego, wraz z widzami stworzą przedstawienie, które nigdy więcej się nie powtórzy. Sztuka improwizacji, która jest składową stand-upu, hip-hopu, rapu czy jazzu, stanie się tego wieczoru główną bohaterką. Przepis jest prosty: widzowie rzucają pomysły, sugestie, życzenia, a aktorzy improwizują na ich podstawie sceny, które są: zabawne, śmieszne, absurdalne, głupkowate… Jest przy tym dużo radochy, przepływu nieskrępowanej myśli i spontaniczności, które doskonale resetują umęczone umysły nasze. Zapraszamy.

Wojciech Tremiszewski, aktor, scenarzysta, reżyser. Propagator i trener sztuki impro. Lider i współzałożyciel trójmiejskiego teatru improwizacji „W Gorącej Wodzie Kompani”, oraz członek grupy impro „W Trzech Osobach”.

Szczegóły:
„Wieczór komedii improwizowanej”
Mentor: Adam Krawczuk
Obsada:
Justyna Fabisiak
Zuzanna Galewicz
Anna Grochowska
Nikodem Księżak
Jakub Mikołajczak
Katarzyna Pilewska

Społeczna Scena Debiutów
premiera: 28 października 2019, Teatr WARSawy

Zapraszamy!

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi