Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Wielki Skarpetkowy Konkurs!

konkurs
powrót
Wielki Skarpetkowy Konkurs!

Zapraszamy na Wielki Skarpetkowy Konkurs – „Skarpetki w akcji” organizowany przez Teatr Groteska. Widzów małych i dużych zachęcamy do stworzenia własnych scenariuszy i historii w których bohaterkami będą skarpetki!

Drodzy Widzowie!
Nadszedł czas odkryć tajemnice Waszych domowych pralek! W drugim tygodniu ferii pełnym warsztatów rozwijających wyobraźnię oraz skarpetkowych działań zapraszamy na konkurs! Czas na Wasz ruch, Wasze pomysły i domowe lub szkolne inscenizacje! Otwierajcie szuflady, kosze na pranie, szukajcie pod łóżkiem, za szafką czy w przedpokoju - wszędzie gdzie możecie znaleźć zagubione, pozostawione na pastwę własnych pomysłów i marzeń skarpetki. Pomóżcie im zaistnieć na wielkiej wirtualnej scenie Teatru Groteska! Zachęcamy do budowania scenariuszy i niezwykłych historii oraz przesyłania ich do nas!

To czas wykorzystania w pełni możliwości wyobraźni z dala od komputera! Zapraszamy dzieci, rodziców i nauczycieli! Niech wielkie skarpetkowe wyzwanie wypełnia domowe salony, ale zachęcamy do skarpetkowej zabawy także w klasach szkolnych i zdalnych!
W konkursie można wziąć udział zarówno indywidualnie jak i w grupach!

Ogłaszamy WIELKI SKARPETKOWY KONKURS "Skarpetki w akcji".

Zgłoszenia w formie filmu zawierającego nagranie (maksymalnie 5 minut) oraz informację o akceptacji regulaminu przyjmujemy od najbliższej niedzieli 17. stycznia do 14. lutego! Czekamy na pełne przygód i zaskakujących zwrotów akcji historie ze skarpetkami w rolach głównych!

Zgłoszenia wraz z akceptacją regulaminu wysyłajcie na adres: pr@groteska.pl

Regulamin będzie dostępny wkrótce na stronie www.groteska.pl

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi