Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Wyniki Piosenki w Meloniku 2018

patronat TerazTeraz
powrót
Wyniki Piosenki w Meloniku 2018
Laureaci Piosenki w Meloniku

Mamy zaszczyt przestawić wyniki 8. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej „Piosenka w Meloniku”, który odbył się 9 lutego 2018 r. w Wydziale Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego organizowany przez Rzeszowski Dom Kultury. Prezentacje 46 finalistów oceniło i nagrodziło trzyosobowe Jury w składzie: Robert Janowski, Michał Szpak oraz Bożena Stasiowska-Chrobak. Patronat TerazTeatr.pl

LISTA NAGRODZONYCH LAUREATÓW:

Nagroda Grand Prix Festiwalu:
Wiktoria Zwolińska z Krakowa w utworze „Not about angels”




Kategoria wiekowa 13-15 lat:
MIEJSCE I: Natalia Ochmańska z Kłobucka

MIEJSCE II: Michalina Grzybowska z Głogowa Małopolskiego reprezentująca Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie pracownia wokalna „Nowy Świat”

MIEJSCE III: Magdalena Rawska z Janowa Lubelskiego reprezentująca Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Janowie Lubelskim

WYRÓŻNIENIE: Alicja Deicka z Lubienia Kujawskiego reprezentująca Centrum Kultury w Lubieniu Kujawskim



Kategoria wiekowa 16-18 lat:
MIEJSCE I: Emilia Baczyńska z Krosna reprezentująca Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie

MIEJSCE II: Oskar Juryś z Sandomierza reprezentujący Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ożarowie

MIEJSCE III: Agnieszka Bąk z Przemyśla reprezentująca Niepubliczne Gimnazjum „Morawa” w Przemyślu

WYRÓŻNIENIE: Weronika Jędruszak z Siedliszcza reprezentująca Studio Wokalne Fever w Lublinie

WYRÓŻNIENIE: Oliwia Skóra z Rzeszowa reprezentująca Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie

WYRÓŻNIENIE: Kornelia Kulczycka z Rzeszowa reprezentująca Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie

WYRÓŻNIENIE: Szymon Kuśmierczak z Tomaszowa Lubelskiego reprezentujący Centrum Muzyczne Tryton w Tomaszowie Lubelskim

WYRÓŻNIENIE: Gabriela Nawój z Tarnowa reprezentująca Pałac Młodzieży w Tarnowie



Kategoria 19+ lat:
MIEJSCE I: Aleksandra Kozubal z Krosna reprezentująca Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie

MIEJSCE II: Ksenia Śliwa ze Skrzyszowa

MIEJSCE III: Natalia Niedziela z Krosna reprezentująca Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie

WYRÓŻNIENIE: Ewelina Moskaluk z Torunia

WYRÓŻNIENIE: Maja Mędrek ze Słupska reprezentująca Młodzieżowy Dom Kultury w Słupsku

WYRÓŻNIENIE: Mateusz Pawłowski z Świecia reprezentujący Spółdzielczy Ośrodek Kultury „Stokrotka” w Świeciu



Wszystkim Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr



^
Twoje sugestie i uwagi