Facebook Tweeter Instagram YouTube

nasze patronaty | kontakt

Wyspa Skarbów w Altanticu

patronat TerazTeraz
powrót
Wyspa Skarbów w Altanticu
Wyspa Skarbów NT LIVE

19 marca o 20:30 w Kinie Atlantic odbędzie się pokaz sztuki „Wyspa Skarbów”, udostępnionej w ramach projektu National Theatre Live, realizowanego na całym świecie przez Narodowy Teatr Wielkiej Brytanii. Cykl pod patronatem TerazTeatr.pl

"Wyspa Skarbów" to już czternasty pokaz w serii "Oglądaj spektakle z cyklu National Theatre Live wraz z UW!", objętej honorowym patronatem przez Jego Magnificencję Rektora UW, dr hab Marcina Pałysa, prof. UW. Przeniesiona na deski National Theatre przez Bryony Lavery, opowieść Roberta Louisa Stevensona zabiera nas w świat pieniędzy, buntu i walki z zimną krwią.
Dookoła ciemna, burzowa noc. Wnuczka oberżysty, Jim, otwiera drzwi budzącemu strach nieznajomemu. U jego stóp dziewczyna dostrzega tajemniczą skrzynię. Nieświadoma konsekwencji swojej gościnności, Jim zaprasza starego marynarza do środka. Tak rozpoczyna się jej pełna niebezpieczeństw podróż w nieznane.
Dzięki współpracy z Samorządem Studentów oraz Samorządem Doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego, Kino Atlantic będzie mogło zaprezentować ten wyjątkowy spektakl, od niedawna dostępny w portfolio regionalnego dystrybutora CIKANEK Management.

Zwiastun spektaklu National Theatre "Wyspa skarbów".


Zapowiedź spektakl ze scenami teatralnymi.


Cennik biletów:
35zł – bilet normalny
30zł – bilet ulgowy (dla studentów, seniorów oraz posiadaczy Karty Kinomana)
25zł – bilet dla studentów / doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego

Bilety dostępne wyłącznie w kasach Kina Atlantic!
ul. Chmielna 33, Warszawa

Partnerzy:
Uniwersytet Warszawski
Radio Kampus
Entropia Słowa
Teraz Teatr – www.terazteatr.pl
e-teatr.pl – www.e-teatr.pl

Zapraszamy do kina!

komentarze
comments powered by Disqus
partnerzy TerazTeatr^
Twoje sugestie i uwagi